Komunikat archiwalny

Kryształy PR dla Wodociągów Krakowskich

Kampania promocyjno - informacyjnaMiejskiego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie zdobyła Grand Prix w konkursie Kryształy PR-u, który towarzyszy odbywającej się w Katowicach i Krakowie XI Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. MPWiK zwyciężył w kategorii: Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej. Wyróżnienie w kategorii: Najlepsza kreatywna kampania promocyjna otrzymał Urząd Miasta Krakowa.

Kryształy PR dla Wodociągów Krakowskich
Fot. prwsamorzadzie.pl

Najlepsi eksperci i najbardziej aktualna tematyka to już od lat znaki rozpoznawcze Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.XI edycja to największe wydarzenie organizowane z myślą o samorządach i administracji w Polsce. Stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami w obszarze szeroko rozumianego public relations, poznania dobrych praktyk prezentowanych przez cenionych ekspertów w branży, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

Konferencji towarzyszy trzecia edycja konkursu Kryształy PR-u,dedykowanego Jednostkom Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej. Jego celem jest nagradzanie najciekawszych i innowacyjnych inicjatyw, działań i projektów w zakresie promocji. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierani są w sześciu kategoriach zdobywcy Grand Prix Kryształów PR-u. W każdej kategorii cztery zgłoszenia zostają wyróżnione. Gala wręczenia Kryształów PR-u odbyła się w środę (21 maja) w Katowicach.

Więcej informacji o pozostałych laureatach na www.prwsamorzadzie.pl.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Zobacz także