Komunikat archiwalny

Pióro Biznesu dla symboli sukcesu

Wczoraj (wtorek, 22 maja) w Magistracie Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski  wręczył nagrody „Pióro Businessu". Nagrody są wyrazem uznania dla przedsiębiorców za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, inwencję, działania na rzecz jakości produkcji, za umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie. Statuetki przyznawane są przez  Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak - Business"

Pióro Biznesu dla symboli sukcesu
Fot. www.krakow.pl

„Motorem rozwoju naszego miasta  byli zawsze drobni wytwórcy i tak jest do dziś. Dziękuję Państwu za wszystko co robicie dla Krakowa i jego rozwoju. Za to, że przynosicie naszemu miastu i regionowi sławę na cały świat” -   mówił podczas wręczenia nagród Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

„Uroczystość jest dowodem na to, że spółdzielnie dobrze funkcjonują
i mają ogromne moce przerobowe. Rozwijają się, wbrew panującemu parę lat przekonaniu, że są reliktem i należy je likwidować” – dodał Prezydent.

Laureatami tegorocznej edycji nagrody zostali: Aedes S.A. z Krakowa, Biuro „Service” Sp. z o. o. z Krakowa, Prezes „Meblomet” - Spółdzielni Pracy w Mszanie Dolnej, „Muszynianka” - Spółdzielnia Pracy w Krynicy.

„Pióro Businessu” przyznawane jest  firmom, które działają w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Statuetkę zaprojektował 9 lat temu prof. Marian Konieczny, były rektor Akademii sztuk Pięknych w Krakowie.(KS)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także