Komunikat archiwalny

Odwiedzaj i wygraj

30 czerwca zakończyła się pierwsza tura konkursu internetowego „Płacisz – wygrywasz podwójnie", organizowanego w ramach kampanii promocyjnej zachęcającej do płacenia podatków w Krakowie. Wciąż jest jednak szansa żeby wygrać laptopa, kurs fotografii, bilet lotniczy czy karnety do centrów rozrywki i sportu, bo 1 lipca (niedziela) rozpoczęła się druga rudna konkursowych zmagań.

Odwiedzaj i wygraj
Fot. www.krakow.pl

W konkursie internetowym „Płacisz – wygrywasz podwójnie" mogą wziąć wszyscy, którzy w tym roku po raz pierwszy zdecydowali się odprowadzać podatek PIT na terenie Krakowa. Zadanie konkursowe jest proste – trzeba udzielić odpowiedzi na kilka pytań związanych z rozliczeniem podatkowym i z Krakowem. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Są to m.in.: laptop ufundowany przez firmę Can-Pack Sp. z o.o., bilety lotnicze linii Eurolot S.A., kursy w Krakowskiej Akademii Fotografii, karty uprawniające do darmowego postoju na parkingu przy Galerii Krakowskiej (przez pół roku), karnety i bilety wstępu do wybranych krakowskich ośrodków sportu i rekreacji, centrów rozrywki, muzeów oraz bilety na krakowskie festiwale.

Realizowana przez Urząd Miasta Krakowa kampania „Kraków-tu płacę podatki" trwa od 15 marca. Jej celem jest zachęcenie osób, które pracują, studiują i żyją w Krakowie, ale rozliczają się z podatku w innych miejscowościach, do tego, by robiły to w naszym mieście. Dlaczego warto? Bo płacąc podatek tam, gdzie mieszkamy, inwestujemy w poprawę komfortu życia − nowe linie tramwajowe, wyremontowane ronda i żłobki itd. Wszyscy ci, którzy podjęli taką decyzję już podczas tegorocznego rozliczenia podatkowego mają szansę wygrać podwójnie – biorąc udział w konkursie i zdobywając atrakcyjne nagrody.

Druga tura konkursu będzie trwała od 1 lipca do 30 września, a ostatnia, trzecia, od 1 października do 15 grudnia 2012 r. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu na: www.krakow.pl/podatki.

Fundatorami nagród w konkursie są: Can-Pack SA, Eurolot SA, Krakowska Akademia Fotografii, Centrum Rozrywki Fantasy Park, Centrum Wspinaczkowe Forteca, Park Wodny w Krakowie SA, WRT-Karting, Centrum Rozwoju Com-Com Zone, Krakowski Klub Kajakowy, Galeria Krakowska, Apollo Film, KBF, Teatr KTO, Teatr Groteska, Teatr Ludowy, Filharmonia Krakowska, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, MOCAK, Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida.(JK)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: MARCIN FABER
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także