Komunikat archiwalny

Nowe połączenia z Krakowa

Linie Eurolot i Ryanair otwierają nowe połączenia z Kraków Airport. Już 20 sierpnia Eurolot zacznie latać do Poznania - to pierwsza z zapowiadanych nowości w rozkładzie tej linii i jej jedenaste połączenie z Krakowa. Z kolei Ryanair od listopada br. będzie latał do Cork w Irlandii.
Nowe połączenia z Krakowa
Fot. www.krakow.pl

Rejsy Eurolotu na trasie Kraków – Poznań - Kraków odbywać się będą od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie. Eurolot uruchomi też wieczorne połączenie w niedziele. Linie kuszą atrakcyjnymi cenami biletów i brakiem dodatkowych opłat za bagaż.

„Bilety będzie można rezerwować już od dziś (2 sierpnia, czwartek) w cenie od 99 zł. Wznowienie rejsów na trasie Kraków-Poznań to odpowiedź na potrzeby pasażerów i kontynuacja rozwoju siatki połączeń krajowych Eurolot"- informuje Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot SA.

W cenę biletu na połączenia Eurolotu wliczona jest zarówno opłata bagażowa, jak i koszt wystawienia samego biletu. Do walizek możemy spakować 20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny. Dzieci do drugiego roku życia podróżują z Eurolotem bezpłatnie. Jedynie połowę ceny biletu zapłaci natomiast młodzież do 18. roku życia.

Linia Ryanair dziś (2 sierpnia, czwartek) ogłosiła otwarcie od listopada br. czterech nowych połączeń do Cork w Irlandii – z Krakowa oraz z Gdańska, Modlina i Wrocławia. Dodatkowe 20 lotów w tygodniu jest potwierdzeniem sukcesywnego powiększania zimowej siatki połączeń oferowanych przez Ryanair w Polsce.

Cztery dodatkowe połączenia Ryanaira z Polski do Cork będą w sprzedaży na www.ryanair.com od jutra (3 sierpnia) w cenie od 19 zł. Ryanair świętuje otwarcie czterech nowych połączeń z Polski do Cork, oferując w wyprzedaży 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 1 zł do 19 zł na podróż we wtorki, środy oraz czwartki, od września do listopada. Bilety można rezerwować do północy we wtorek (7 sierpnia). (KF)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także