Aktualności

Letnie karnety i festiwale w Bagateli

Bagatela już siódmy rok gra dla Was w wakacje! Przez całe lato teatr serdecznie zaprasza na Dużą Scenę przy Karmelickiej 6. W repertuarze znajdziecie ulubione przeboje, przezabawne nowości oraz spektakle wyjątkowo przeniesione ze Sceny na Sarego 7.

Bezpłatne zajęcia pływania i tenisa stołowego

W dniach od 16 sierpnia do 31 sierpnia Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia pływania i tenisa stołowego w ramach akcji „Lato w mieście”.

Warsztaty fotografii na strzelnicy MHF

Muzeum Historii Fotografii zaprasza dzieci i dorosłych na warsztaty fotograficzne, które odbędą się na terenie zabytkowej strzelnicy przy ul. Królowej Jadwigi 220. Zajęcia zaplanowano na 20, 24 i 26 sierpnia.

Bezpieczna ochłoda w letnie upały: na basenie i kąpielisku

Wypoczynek nad wodą to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w upalne dni. Zobacz, gdzie bezpiecznie zrelaksujesz się w Krakowie.

Lato w Dworku Białoprądnickim

Lato w mieście wcale nie musi być nudne. Dworek Białoprądnicki zaprasza na wakacyjne imprezy. W programie m.in. festiwal muzyczny, tańce i kino. Wstęp na większość wydarzeń jest bezpłatny.

W sierpniu polubisz średniowiecze!

Od kilku lat Muzeum Historyczne Miasta Krakowa z sukcesem udowadnia, że „Średniowiecze da się lubić”. Wykłady i zajęcia z tego cyklu pozwalają wyjść poza stereotypowe myślenie o tej epoce. Z czego śmiali się ludzie średniowiecza, jak bronili swoich miast, czemu służyły postrzyżyny, jak wyglądał dzień rycerza i rzemieślnika? – te i inne uroki życia w wiekach średnich poznają uczestnicy sierpniowych zajęć w Barbakanie i Celestacie.

Wakacyjne zwiedzanie TAURON Areny Kraków

6, 9, 13, 16, 20 i 27 sierpnia to kolejne terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne w dzielnicy XI Podgórze Duchackie

Przez cały miesiąc, od 1 do 30 sierpnia, wszystkie chętne dzieci zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne, w ramach akcji „Lato w Mieście”, tym razem w dzielnicy XI Podgórze Duchackie.

Miejski program sportowy „Mój trener”

Miasto Kraków zaprasza wszystkich chętnych – dzieci, młodzież i dorosłych, na organizowane w okresie letnim zajęcia, w ramach programu „Mój trener”.

Wakacje z animatorem sportu

Miasto Kraków zaprasza najmłodszych na zajęcia sportowo-rekreacyjne, ramach programu sportowego „Animator sportu”.

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA