Aktualności

Ferie na strzelnicy

Trwa akcja „Zima na strzelnicy”, w ramach której Zarząd Miejski LOK-Kraków-Nowa Huta oraz Klub Strzelecki LOK-HTS zapraszają dzieci i młodzież na otwarte zajęcia na strzelnicy. Ćwiczenia odbywają się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 na os. Dywizjonu 303/66.

Naukowe podróże w czasie w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży

Jak wynalezienie pisma zmieniło losy świata? Czy gwiezdne wojny mogą kiedyś stać się rzeczywistością? Co to jest efekt motyla? Czy możemy wpływać na przyszłość naszej planety? Na zajęcia rozbudzające ciekawość i zachęcające do stawiania śmiałych pytań zaprasza najmłodszych Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży. Warsztaty dla dzieci w wieku 7–13 lat odbędą się 19–22 lutego.

                                                        

Ferie 2018 w Krakowie. Jakie atrakcje przygotowano w tym roku?

Ferie zimowe w Małopolsce rozpoczęły się 12 lutego i potrwają do 25 lutego. Wycieczki, wspólne czytanie i zabawy z literaturą, spektakle teatralne, warsztaty z grafiki, zajęcia sportowe – to tylko część atrakcji dla dzieci i młodzieży spędzających przerwę zimową w Krakowie. Do udziału w zajęciach zapraszają szkoły, miejskie instytucje kultury, biblioteki i ośrodki sportowe. 

Komunikacja miejska w czasie ferii zimowych

Do piątku, 23 lutego, w związku ze zmniejszonymi potrzebami przewozowymi w okresie szkolnych ferii zimowych oraz przerwy międzysemestralnej w szkołach wyższych, zostały wprowadzone ograniczenia w komunikacji miejskiej.

Feryjne szkolenia profilaktyczne w MCPU

W okresie ferii zimowych, od 12 do 23 lutego, Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień będzie prowadzić nieodpłatne szkolenia dla dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz rodziców. Dorośli dowiedzą się m.in., jak zapewnić swoim pociechom bezpieczeństwo w sieci i jak zapobiegać uzależnieniom behawioralnym, a najmłodsi przejdą trening asertywności i radzenia sobie ze stresem.

Ferie 2018 z Krakowską Kartą Rodzinną

Dzieci i młodzież posiadającą Krakowską Kartę Rodzinną zapraszamy, w okresie ferii zimowych, do skorzystania ze specjalnej oferty.

Po co są ferie zimowe? - rozmowa z pedagogiem Magdaleną Perzyńską

O tym, po co są ferie i jak najlepiej je wykorzystać z Magdaleną Perzyńską, pedagogiem i socjoterapeutą rozmawia Tadeusz Mordarski.

Ferie wśród zwierząt

Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza dzieci na spotkania ze zwierzętami, które będą się odbywały na terenie zoo podczas ferii zimowych, od 12 do 23 lutego.

MOPS dla podopiecznych w ferie zimowe

Placówki wsparcia dziennego, opiekuńczo-wychowawcze oraz filie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zapraszają swoich podopiecznych do wspólnego spędzania czasu w ferie zimowe.

Krakowskie Ferie Kulturalne na ul. Mikołajskiej

Krakowskie Forum Kultury zaprasza dzieci z klas I – III szkoły podstawowej na Krakowskie Ferie Kulturalne. To świetna okazja, aby spędzić ten wolny czas w sposób zarówno przyjemny, jak i rozwijający.

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA