Aktualności

Niebiescy w ćwierćfinale
Komunikat archiwalny 2012-06-19

Po zwycięstwie nad Republiką Irlandii (2:0) na miejskim stadionie w Poznaniu, reprezentacja Włoch zapewniła sobie awans do kolejnej fazy turnieju UEFA EURO 2012. Czy w ćwierćfinale czeka na „krakowski” pojedynek drużyn, które na bazę treningową wybrały nasze miasto? Przekonamy się o tym już dziś późnym wieczorem.

Fan City Tour w Fun Kraków
Komunikat archiwalny 2012-06-19

Już dziś (19 czerwca, wtorek) do Strefy Fun Kraków zawita ciężarówka Fan City Tour przywożąc ze sobą atrakcje Mobilnej Strefy Kibica. Zapraszamy całe rodziny do udziału w konkursach dotyczących wiedzy o polskiej reprezentacji, umiejętności żonglowania piłką oraz sprawności w układaniu puzzli czy przeciąganiu liny. Do wygrania będą m.in. torby, plecaki, karty do gry, koszulki i piłki oraz podwójny bilet na czwartkowy ćwierćfnał na Stadionie Narodowym. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00, konkursy będą rozgrywane do godz. 20.10.

Pomarańczowi pożegnali się z EURO
Komunikat archiwalny 2012-06-18

Portugalia na stadionie w Charkowie pokonała Holandię 2:1 (1:1) i awansowała do ćwierćfinału Euro 2012, w którym spotka się z Czechami. "Pomarańczowi" bez zdobytego punktu odpadli z turnieju, a to oznacza koniec pobytu piłkarzy Oranje pod Wawelem.

Czechy - Polska: będzie remis?
Komunikat archiwalny 2012-06-15

W sobotę (16 czerwca)  na Stadionie Miejskim we Wrocławiu  reprezentacja Polski zmierzy się z Czechami.  Zdaniem słonicy Citty z Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego mecz zakończy się remisem.

Czas na siatkówkę w Nowej Hucie
Komunikat archiwalny 2012-06-15

Od 22 do 24 czerwca na basenie miejskim przy ulicy Bulwarowej w Nowej Hucie odbędzie się V edycja Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Krakowa. Oprócz emocji sportowych, organizatorzy gwarantują wspaniałą atmosferę, gry i konkursy, a także darmowy basen z podgrzewaną wodą.

Strefa FUN dziś nieczynna
Komunikat archiwalny 2012-06-14

W związku z intensywnymi opadami deszczu informujemy, że dziś (14 czerwca) Strefa FUN Kraków na krakowskich Błoniach będzie nieczynna.

Nie było rasistowskich incydentów
Komunikat archiwalny 2012-06-13

W związku z powtarzającymi się doniesieniami prasowymi o rzekomych incydentach rasistowskich podczas otwartej sesji treningowej reprezentacji Holandii (7 czerwca, Stadion Miejski przy ul. Reymonta), informuję, że w ocenie Policji oraz obserwatorów obecnych na sesji takie incydenty nie miały miejsca.

Trzymamy kciuki za Polskę!
Komunikat archiwalny 2012-06-12

Już dziś o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną rosyjską. Kto wygra ten mecz? Zdaniem słonicy Citty z Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego rozgrywkę zwycięży Polska.

Miejskie rowery ruszyły
Komunikat archiwalny 2012-06-12

Można już korzystać z miejskich wypożyczalni rowerów. Na początek, na chętnych czeka ponad setka jednośladów w 15 stacjach.

Anglicy chwalą Kraków
Komunikat archiwalny 2012-06-10

Anglicy są zadowoleni z pobytu w Krakowie i  warunków treningowych na Stadionie Miejskim Suche Stawy. Cieszą się, że to właśnie nasze miasto wybrali na centrum pobytowe.