Aktualności

Odwiedziliśmy budowę Kraków Airport

Trwa największy w historii lotniska projekt inwestycyjny – Kraków Airport 2015. Inwestycje obejmują rozbudowę terminalu pasażerskiego, przebudowę wewnętrznego układu komunikacyjnego, rozbudowę płyty postojowej, modernizację dróg kołowania oraz budowę hotelu.

Walczymy z Katarem!

Kibicuj naszym piłkarzom ręcznym w największej strefie STREFIE KIBICA w Polsce. RMF FM, TVP INFO i Miasto Kraków zapraszają do największej strefy kibica, gdzie wspólnie oglądać będziemy jutrzejszy mecz półfinałowy mistrzostw świata w piłce ręcznej POLSKA – KATAR.

Freestyle Motocross w marcu w Kraków Arenie

Impreza Diverse NIGHT of the JUMPs zagości w najnowocześniejszej i największej hali w Polsce 21 marca (sobota). Z ponad 2 tysięcy ton ziemi w Kraków Arenie powstanie ogromny tor do Freestyle Motocrossu z sekcją supercrossową, gdzie zawodnicy zmierzą się w walce o punkty klasyfikacji generalnej. Wszystkich, którzy wybiorą się do Kraków Areny czeka wydarzenie sportowe połączone ze spektakularnym show.

Siostry Radwańskie w Kraków Arenie

Krakowianki Agnieszka i Urszula Radwańskie zostały powołane do reprezentacji Polski na mecz Polska -  Rosja. Międzynarodowa Federacja  Tenisowa (ITF) podała oficjalne składy zespołów na ćwierćfinałowe spotkanie Grupy Światowej Fed Cup by BNP Paribas Polska – Rosja, które 7 i 8 lutego odbędzie się w Kraków Arenie. Największą gwiazdą ekipy naszych rywali będzie Maria Szarapowa.

Porozmawiajmy o budżecie obywatelskim

Ruszyły konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie regulaminu budżetu obywatelskiego Krakowa. Potrwają do 9 lutego, a 5 lutego dla zainteresowanych odbędzie się spotkanie w tej sprawie.

Międzynarodowy konkurs pamięci Jarka Śmietany

Giganci jazzowej gitary i polscy mistrzowie tego instrumentu, a przed nimi stający w szranki młodzi jazzmani – 1 lipca br. w Krakowie rozpocznie się I Międzynarodowy Jazzowy Konkurs Gitarowy im. Jarka Śmietany. Muzyczny hołd, który temu wybitnemu artyście złożą światowej sławy twórcy, przyjaciele i jego rodzinne miasto.

Czas na hity Malickiego i Kmity!

26 lutego (czwartek) o godz. 18:30 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków odbędzie się wyjątkowe widowisko rozrywkowe, które zostanie zarejestrowane przez TVP specjalnie na Wielkanoc 2015. Po czterech latach Filharmonia Dowcipu wraca w gościnne progi TVP2, tym razem w towarzystwie kultowej Grupy Rafała Kmity. Gospodarzami wieczoru będą: Waldemar Malicki oraz Karol Wolski (aktor GRK).

Krótki film o... konsultowaniu!

Zamiast 1000 słów 90 sekund filmu o tym, dlaczego warto konsultować! Dla nieprzekonanych chcących sprawdzić czy warto, dla przekonanych chcących zobaczyć coś miłego, dla przekonujących do wykorzystania w argumentacji, dla wszystkich, by poczuć siłę współpracy! Zapraszamy do oglądania, lubienia, propagowania i wykorzystywania w swoich działaniach!

Jest budżet na 2015 rok

Dochody w wysokości 4 101 032 928 zł, wydatki w wysokości 4 174 449 336 zł. W środę, 28 stycznia, radni miasta Krakowa przegłosowali budżet na 2015 rok.

Kto operatorem miejskich rowerów?

Miasto szuka operatora dla miejskich wypożyczalni rowerów KMK Bike. W tym roku system ma wystartować od 16 marca.

Kraków TV
Polecamy
Sonda
Najbardziej krakowski symbol to: