Aktualności

Wtorek w Krakowie
Komunikat archiwalny 2016-02-09

Kino Agrafka zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu „Barany. Islandzka opowieść”. Komediodramat Grimura Hákonarsona rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci, mieszkających na odludziu. Seans rozpocznie się o godz. 20.00.

Poniedziałek w Krakowie
Komunikat archiwalny 2016-02-08

Zobacz, czego nie widzą inni! Już od dzisiaj aż do końca lutego będzie można zwiedzić TAURON Arenę Kraków, a w niej m.in. pomieszczenia techniczne, szatnie zawodników i jedną z lóż VIP. TAURON Arenę Kraków można zwiedzać w poniedziałki i czwartki o godz. 11.00 i 15.00 oraz w soboty o godz. 11.00 i 13.00. Dodatkowe informacje o rezerwacji miejsc i biletach są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Kraina Lodu – największe przeboje Disneya zabrzmiały w TAURON Arenie

„Jestem cholernie dumny, że mogę być bałwankiem!” – powiedział po swoim piątkowym (5 lutego) występie Czesław Mozil, odtwórca roli Olafa w polskiej wersji „Krainy Lodu” Chrisa Bucka i Jennifer Lee. W specjalnym pokazie megahitu The Walt Disney Animation Studios z muzyką na żywo – jednym z pierwszych na świecie wykonaniu wersji koncertowej z orkiestrą, solistami i chórem na żywo oraz pierwszym wydarzeniu związanym ze zbliżającym się 9. Festiwalem Muzyki Filmowej w Krakowie – uczestniczyło prawie siedem tysięcy widzów!

Uwaga na gołoledź! Ostrzeżenie synoptyków
Komunikat archiwalny 2016-02-05

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczace marznących opadów deszczu. W nocy na wielu drogach w naszym regionie może być bardzo ślisko. Wedle prognoz największe prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska jest w północno-zachodniej części wojewodztwa małopolskiego.

Janusz Muniak spoczął na Cmentarzu Rakowickim
Komunikat archiwalny 2016-02-05

Janusz Muniak - znakomity krakowski saksofonista, kompozytor i aranżer - spoczął w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim. Legendarny krakowski jazzman zmarł w niedzielę 31 stycznia. Miał 74 lata.

Jest decyzja środowiskowa dla przebudowy al. 29 Listopada

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska utrzymał w mocy decyzję środowiskową dla przebudowy al. 29 Listopada od ul. Opolskiej do granic miasta. To jedna z kluczowych miejskich inwestycji w północnej części Krakowa.

Dziś możliwe są przekroczenia norm pyłów
Komunikat archiwalny 2016-02-05

W sobotę (6 lutego) istnieje prawdopodobieństwo przekroczenia dopuszczalnego poziomu dobowej normy stężenia pyłu PM10 - wynika z prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Weekend w Krakowie
Komunikat archiwalny 2016-02-05

Już dziś wieczorem w Tauron Arenie Kraków odbędzie się polska premiera koncertowej wersji filmu „Kraina lodu”, a towarzyszyć jej będzie muzyka Christopha Becka wykonana na żywo przez ponad 100 artystów! Projekcja filmu odbędzie się o godz. 18.00. Zapraszamy nie tylko dzieci!

Uwaga na gołoledź! Ostrzeżenie IMGW
Komunikat archiwalny 2016-02-04

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczace oblodzenia. W nocy z czwartku na piątek na wielu drogach w naszym regionie może być bardzo ślisko. Według prognoz temperatura minimalna wyniesie -3°C do -1°C, przy gruncie do -4°C.

Jak spalić kalorie po tłustym czwartku [WIDEO]
Komunikat archiwalny 2016-02-04

Dzień rozpoczynający ostatni tydzień karnawału, czyli tłusty czwartek to święto każdego smakosza pączków. Wedle tradycji, możemy się objeść. Jeden pączek zawiera jednak sporo kalorii, które później musimy spalić. Tego, jak zrobić to najlepiej, dowiedzieć się można z naszego filmu.

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL