Aktualności

Utrudnienia w Balicach
Komunikat archiwalny 2013-12-19

Ze względu na mgłę, która ogranicza widoczność od kilku godzin z portu lotniczego w Balicach nie wystartował żaden samolot, odwołane są również przyloty.

Wyśledź krakow.pl - quiz dla internautów z nagrodami

Jesteś łowcą informacji? Śledzisz wszystko, co dzieje się w Krakowie? Mamy dla Ciebie kolejne wyzwanie! Weź udział w quizie „Wyśledź Kraków.pl"  i odpowiedz na pytania. Pomocą w szukaniu odpowiedzi będą wiadomości, które opublikował Magiczny Kraków, oraz najnowszy odcinek programu telewizyjnego „Kraków.pl", który możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Ostatnia książkowa wymiana w tym roku
Komunikat archiwalny 2013-12-12

To będzie wyjątkowe, bo ostatnie w tym roku Drugie Życie Książki! Niech zimowy chłód i niesprzyjająca aura nie zniechęci Was do odwiedzenia Pawilonu Wyspiańskiego dziś (15 grudnia, niedziela) o godz. 15:00 aby wspólnie spędzić czas w otoczeniu znakomitych książek.

Nowa Huta. Dlaczego Nie?!
Komunikat archiwalny 2013-12-12

Zapraszamy na świąteczną odsłonę cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Tym razem będzie to koncert kolęd w wykonaniu Rodziny Pospieszalskich. Wydarzenie odbędzie się 28 grudnia (sobota) o godz. 19:00 w nowohuckim kościele pw. M.B. Częstochowskiej (os. Szklane Domy 7). Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami.

Co chciałbyś zmienić na swoim osiedlu?
Komunikat archiwalny 2013-12-12

Chciałbyś cos zmienić na swoim osiedlu? Możesz to zrobić! Jeśli mieszkasz, uczysz się lub pracujesz na Olszy II lub Ugorku - nie siedź w domu, działaj! Już dziś (niedziela, 15 grudnia, godz. 9 - 16) w zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji (ul. Ułanów 9) odbędzie się Forum Rehabilitacji Osiedli – bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy będą rozmawiać o pomysłach na ożywienie ich życiowej przestrzeni.

Partnerzy Krakowskiej Karty Rodzinnej w magistracie

Dziś (16 grudnia, poniedziałek) w magistracie odbędzie się Gala Partnerów Programu Krakowska Karta Rodzinna 4+. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele firm współpracujących z Urzędem Miasta Krakowa w realizacji Programu wspierającego rodziny wielodzietne, Prezydent Miasta Krakowa, przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, radni Miasta Krakowa oraz rodziny wielodzietne. Początek o godz. 16.00 w sali Obrad Rady Miasta Krakowa.

Świątecznie w Nowej Hucie!
Komunikat archiwalny 2013-12-11

W tym roku wyjątkową, świąteczną atmosferę w Nowej Hucie można poczuć nieco wcześniej. Do niedzieli (22 grudnia) w Alei Róż można wziąć udział w wydarzeniu pod nazwą „Kolęda w Nowej Hucie", któremu towarzyszy tradycyjny kiermasz bożonarodzeniowy.

Otwarcie Centrum Radioterapii
Komunikat archiwalny 2013-12-10

Dziś (11 grudnia, środa) o godz. 14.00 zostanie otwarte Centrum Radioterapii Amethyst przy Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. To pierwszy ośrodek sieci, który zostanie uruchomiony w Polsce.

Zimowy spacer po Kobierzynie
Komunikat archiwalny 2013-12-09

Stowarzyszenie Podgorze.pl zapraszana kolejny, zimowy spacer połączony ze zwiedzaniem szpitala w Kobierzynie, który odbędzie się dziś (14 grudnia, sobota), o godz. 14:00. Bezpłatne wejściówki można odbierać w Punkcie Informacji Miejskiej INFO Kraków przy ul. św. Jana 2.

Uwaga! Będzie ślisko!
Komunikat archiwalny 2013-12-09

Po wczorajszych opadach deszczu temperatura spadła poniżej zera i będzie się wahać od -7 do -4. Apelujemy o szczególną ostrożność: drogi i chodniki mogą być oblodzone.

Kraków TV
Polecamy
Sonda
Zakończy sezon rowerowy w Krakowie to: