Aktualności

Jak dopiąć swego – warsztaty w ramach inKRK
Komunikat archiwalny 2014-09-10

Masz pomysł czy inicjatywę, a nie wiesz jak osiągnąć cel? Zgłoś się do warsztatów organizowanych przez freedomownia.pl w ramach inicjatywy inKRK. Zgłoszenia tylko do 15 września.

Uwaga burze!
Komunikat archiwalny 2014-09-09

Synoptycy przewidują, że dziś (9 września, wtorek) do godz. 24:00 w Krakowie może zagrzmieć. Prognozowane są także opady deszczu i gradu.

Pierwszy dzwonek
Komunikat archiwalny 2014-09-09

Do dziś (10 września, środa) rodziny wielodzietne mogą składać wnioski o pomoc w ramach Projektu „Pierwszy dzwonek". Pomoc przeznaczona jest dla rodzin wielodzietnych 4+, z których co najmniej jedno dziecko jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.

Rekordowy mecz na zakończenie
Komunikat archiwalny 2014-09-07

W ostatnim meczu grupy D FIVB Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn drużyna Stanów Zjednoczonych poknała Włochów 3:1. Mecz oglądał komplet 15 tysięcy kibiców. To najwyższa frekwencja podczas całych mistrzostw (poza meczem otwarcia, który odbył się na Stadionie Nardowym).

Amerykanie zachwycają się Kraków Areną
Komunikat archiwalny 2014-09-05

- Hala, w której rozgrywamy mecze, jest naprawdę wspaniała. Przypomina nasz największy obiekt w USA – twierdzi legenda amerykańskiej siatkówki Doug Beal, były zawodnik i trener reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Obecnie jest członkiem sztabu USA i pomaga w organizacji pobytu w Krakowie podczas FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Wczoraj (4 września) Amerykanie rozegrali swój trzeci mecz w tym turnieju i rozgromili Portoryko 3:0.

Zbiornik ochroni Bieżanów przed powodzią
Komunikat archiwalny 2014-09-04

Rozpoczęła się budowa pierwszego z pięciu zbiorników retencyjnych na rzece Serafie. Mają one zabezpieczyć ten rejon Krakowa przed powodzią.

Dziś czat z Prezydentem
Komunikat archiwalny 2014-09-04

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski serdecznie zaprasza do udziału w czacie. E-rozmowa rozpocznie się już dziś (środa, 10 września) o godz. 17:30 na stronie www.krakow.pl/czat.

Najmłodsi też grają w siatkówkę
Komunikat archiwalny 2014-09-03

Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Polska 2014 to wydarzenie towarzyszące trwającym FIVB Mistrzostwom Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W Krakowie Młodzi zawodnicy będą rywalizować w dniach 5-7 września na mobilnych boiskach ustawionych przed Kraków Areną, przy ul. Lema 7. Jeszcze dziś (3 września, środa) można przesyłać zgłoszenia.

Z przedsiębiorcami o rozwoju Krakowa
Komunikat archiwalny 2014-09-03

W środę (3 września) Prezydent Jacek Majchrowski wziął udział w spotkaniu z krakowskimi przedsiębiorcami zorganizowanym podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy. W debacie o współpracy miasta z przedsiębiorcami wzięli udział Andrew Hallam, Sekretarz Aspire - stowarzyszenia firm outsourcingowych, Konrad Dziewoński, Prezes Grupy BUMA oraz Zastępca Prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba.

Debata o Nowej Hucie
Komunikat archiwalny 2014-09-03

Dziś (4 września, czwartek) o godz. 17.30 w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) rozpocznie się debata publiczna na temat nowych założeń Lokalnego Programu Rewitalizacji „starej" Nowej Huty.

Polecamy
Kraków TV
Polecamy
Sonda
Co według ciebie jest największą przyczyną smogu nad Krakowem?