Aktualności

Upały w Krakowie - uruchomiono kurtyny wodne
Komunikat archiwalny 2016-07-31

W związku z prognozowanym dzisiaj, 31 lipca, utrzymywaniem się wysokich temperatur powietrza w godzinach od 10:00 do 20:00 rozmieszczone zostały na terenie miasta Krakowa kurtyny wodne.

Dziś nadal możlwe są silne opady deszczu
Komunikat archiwalny 2016-07-31

Silne opady deszczu prognozuje Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMiGW w Krakowie. Ostrzeżenie dla województwa małopolskiego obowiązuje do dziś do godz. 14.

ŚDM: Ważne informacje dla pielgrzymów wracających koleją

Od 31 lipca od godz. 14.00 do 1 sierpnia do godz. 14.00 z powodu wzmożonego ruchu zmianie ulegnie organizacja dojścia na perony Dworca Głównego. Pracownicy PKP proszą o wcześniejsze zakupienie biletu i zapoznanie się ze zmianami.
 

Komunikacja miejska w poniedziałek - informacje dla pasażerów i kierowców

W poniedziałek 1 sierpnia komunikacja w mieście wraca do normy. Tramwaje i autobusy kursują według wakacyjnych rozkładów jazdy. Przywrócono ruch tramwajowy na ul. Franciszkańskiej. Zamknięta jest jedynie trasa tramwajowa do Cichego Kącika - zostanie wznowiona w środę 3 sierpnia.

Papież w czasie Mszy św. Rozesłania: Bóg zawsze nam kibicuje, jako najbardziej niezłomny z fanów!

Na Mszy św. Rozesłania, wieńczącej 31. Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, w podkrakowskich Brzegach zebrało się około 2,5 mln wiernych. Mszy przewodniczył papież Franciszek. Powitał go kard. Stanisław Dziwisz. Na zakończenie Franciszek podziękował wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, ogłosił też, że kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w 2019 roku w Panamie.

Nocna komunikacja do Brzegów
Komunikat archiwalny 2016-07-30

W nocy z soboty na niedzielę wzmocniona zostanie komunikacja miejska obsługująca pętle Mały Płaszów, Nowy Bieżanów i plac Centralny.

Apel Jasnogórski zakończył w Brzegach czuwanie modlitewne z papieżem Franciszkiem

W podkrakowskich Brzegach zakończyło się czuwanie modlitewne młodzieży z papieżem Franciszkiem. W Campus Misericordiae zebrało się ponad 1,5 miliona ludzi.

Upały w Krakowie - uruchomiono kurtyny wodne
Komunikat archiwalny 2016-07-30

W związku z prognozowanym dzisiaj, 30 lipca 2016 r. utrzymywaniem się wysokich temperatur powietrza w godzinach od 11:00 do 20:00 rozmieszczone zostaną na terenie miasta Krakowa kurtyny wodne.

Niedziela na drogach w Krakowie - informacje dla kierowców

unkcjonować będą wszystkie Strefy Ograniczonego Ruchu szczegóły na interaktywnej mapie utrudnień

POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL