Aktualności

Komisja dobiera ekspertów
Komunikat archiwalny 2015-01-27

Podczas posiedzenia komisji Ekologii i Ochrony Powietrza radni spotkali się z ekspertem komisji - prof. dr hab. inż. Janusz Mikułą - Dyrektorem Instytutu Inżynierii Materiałowej Politechniki Krakowskiej.

Sesje na żywo
Komunikat archiwalny 2015-01-27

Już od jutrzejszej sesji Rady Miasta Krakowa obrady będzie można śledzić na żywo. Na transmisję obrad zapraszamy pod adresem: www.krakow.pl/rmklive.

Co dalej z Młynówką Królewską?
Komunikat archiwalny 2015-01-27

Podczas posiedzenia Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska radni wysłuchali informacji prezydenta na temat wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru "Młynówka Królewska - Grottgera".

Kto utrzyma wiaty?
Komunikat archiwalny 2015-01-27

Podczas posiedzenia Komisji Infrastruktury radni zapoznali się z informacją prezydenta na temat umowy ze spółką AMS Biznes Consulting w sprawie budowy, wymiany i utrzymania wiat przystankowych komunikacji miejskiej.

Ważna sesja budżetowa
Komunikat archiwalny 2015-01-23

28 stycznia (środa) o godz. 10:00 w Sali Obrad RMK przy Placu Wszystkich Świętych 3-4 rozpocznie się 6. sesja Rady Miasta Krakowa.

Komisja Rodziny z przewodniczącym
Komunikat archiwalny 2015-01-21

Komisja Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa nominowała kandydata do pełnienia funkcji przewodniczącego. Został nim Stanisław Zięba.

Poprawki zaopiniowane
Komunikat archiwalny 2015-01-21

Ponad 300 poprawek do budżetu miasta zaopiniowali radni podczas nadzwyczajnego posiedzenia Komisji Budżetowej. Większość z nich otrzymała opinię pozytywną.

Tramwaj i budżet obywatelski
Komunikat archiwalny 2015-01-15

Nową linią tramwajową do Mistrzejowic oraz tegorocznym budżetem obywatelskim zajęła się na jednym z pierwszych posiedzeń Komisja Dialogu Obywatelskiego.

Pozytywnie dla ZZM
Komunikat archiwalny 2015-01-15

Statutem Zarządu Zieleni Miejskiej oraz projektem uchwały w sprawie przyjęcia ''Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2018'' zajmowała się Komisja Budżetowa na jednym z pierwszych posiedzeń.

Turystyka religijna
Komunikat archiwalny 2015-01-14

Turystyka religijna i biznesowa, to dwa nurty które w Krakowie są najbardziej dostrzegalne. Dzięki Światowym Dniom Młodzieży liczba turystów i pielgrzymów może się jeszcze zwiększyć. Na te tematy, a także o planach na promocję miasta dyskutowano na Komisji Promocji i Turystyki.