Komunikat archiwalny

Ucz się praktycznie

4 października w Krakowie startuje Akademia RCS - unikalne szkolenia z zakresu grafiki komputerowej, fotografii, video, nowego marketingu czy projektowania stron internetowych. Fundamentem każdego z kursów jest misja: „Ucz się praktycznie".

Ucz się praktycznie
Fot. www.krakow.pl

Szkolenia będą realizowane w ramach sześciu Akademii: Grafiki, Barwy, Video, Nowego Marketingu, Rozwiązań Apple, Stron WWW. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji własne stanowisko, wyposażone w profesjonalny sprzęt - m.in. komputery Apple iMac 21,5" z najnowszym oprogramowaniem oraz tablety Wacom Intuos5 lub tablety Apple iPad.

Przykładowo, szkolenia w ramach Akademii Grafiki obejmują zagadnienia związane zarówno z projektowaniem grafiki przy użyciu różnego rodzaju oprogramowania czy  przygotowaniem projektów do druku, jak  również tworzeniem wizualizacji i animacji przestrzennych. To okazja, aby bliżej poznać możliwości oprogramowania Adobe, CorelDRAW oraz Cinema 4d. Z kolei na przykład oferta Akademii Video skierowana jest do osób zainteresowanych pracą lub rozwojem w szeroko pojętej branży video, a więc do reporterów, operatorów, montażystów, producentów filmowych lub reżyserów i wszystkich chcących poznać zagadnienia związane z technikami realizacji video, animacji, i efektów wizualnych oraz publikacji prac na rzecz internetu, kina, telewizji.

Trenerzy Akademii RCS to wieloletni i cenieni praktycy w swoich dziedzinach. Bazując na rzeczywistych przykładach już zrealizowanych projektów, zdradzą tajniki swojego warsztatu. Wszystko po to, aby po zakończeniu szkolenia uczestnicy przyspieszyli i usprawnili realizację własnych projektów oraz wzbogacili je o efektowne i wyróżniające się na rynku rozwiązania. W gronie trenerów znajdują się m.in. Paweł Tkaczyk - ekspert nowoczesnego brandingu, praktyk social media, bloger, autor bestsellerów „Zakamarki marki" oraz „Grywalizacja; Jerzy Drozda Jr - jeden z najlepszych w Europie specjalistów od oprogramowania do tworzenia filmowych efektów specjalnych Adobe After Effects, pasjonat animacji i postprodukcji filmowej;Piotr Janowczyk - ilustrator, historyk sztuki, twórca komiksów, prekursor i specjalista od cyfrowej edycji obrazu; Marcin Kałuża - projektant graficzny, fotograf, ekspert w zakresie zarządzania barwą i technik druku.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na pod adresem: http://www.akademiarcs.evenea.pl. (KS)

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także