Komunikat archiwalny

Zdrowie intymne - spotkanie

Scanmed Szpital św. Rafała w ramach akcji „Zdrowie Intymne Kobiety" we współpracy z zespołem ginekologów oraz Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym zaprasza mieszkanki Krakowa na cykl bezpłatnych prelekcji poświęconych profilaktyce zdrowia kobiet.

Zdrowie intymne - spotkanie
Fot. plakat

W programie przygotowano panele o zdrowiu intymnym, ginekologii w tym ginekologii estetycznej, gospodarce hormonalnej, metodach terapeutycznych, jak i najnowszych osiągnięciach medycyny w zakresie ginekologii operacyjnej. Spotkania prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów – praktyków, którzy od wielu lat z zaangażowaniem dbają o zdrowie kobiet. Podczas prelekcji kompleksowo i w przyjazny sposób opowiedzą o najważniejszych dla kobiety obszarach jej zdrowia – dzięki temu każda z uczestniczek wyjdzie z przydatną w praktyce wiedzą i motywacją do zmiany w zakresie działań profilaktycznych.

Pierwsza prelekcja z cyklu: „Zdrowie Intymne Kobiety" odbędzie się 13 maja w sali konferencyjnej Centrum Medycznego Scanmed Multimedis, przy ul. Armii Krajowej 5 (I p., godz. 19.00). Tematem spotkania będzie „Leczenie nietrzymania moczu, obniżenia pęcherza i narządów miednicy mniejszej". Podczas wykładu dr n. med. Paweł Szymanowski – Ordynator Oddziału Ginekologii w Szpitalu św. Rafała przedstawi możliwości leczenia chorób uroginekologicznych. Dla wszystkich Pań przewidziane są zestawy upominkowe.

Obecnie problemy uroginekologiczne dotyczą statystycznie co trzeciej kobiety, a mówi się o nich dotychczas bardzo niewiele w sytuacji kiedy, lekarze i fizjoterapeuci potrafią skutecznie pomóc ponad 90% kobiet z takimi schorzeniami.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem: zdrowiekobiety@scanmed.pl lub telefonicznie 500 114 401.

Informacja (pdf)

Zaproszenie (pdf)

plakat

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także