Komunikat archiwalny

Inspiracje i innowacje na Life Science Open Space

Działasz w sektorze life science? Chcesz skorzystać z programów i funduszy regionalnych? Masz pomysł na innowacyjny projekt i szukasz możliwości współpracy? Masz pieniądze, które chcesz zainwestować i szukasz korzystnego sposobu? Jeśli tak, forum Life Science Open Space 2015 to propozycja dla Ciebie. Wydarzenie odbędzie się 8 października w godz. 10:00 – 16:30  w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Inspiracje i innowacje na Life Science Open Space
Fot. Klaster LifeScience Kraków

Life Science Open Space to spotkanie profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii i innowacji dla zdrowia i jakości życia. To forum współpracy w ramach Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu.

Na Life Science Open Space spotkasz partnerów do rozwoju innowacyjnych pomysłów, projektów, wdrożeń oraz do rozwiązania problemów, potrzeb, wyzwań. To osoby posiadające wiedzę i  umiejętności, otwarte na współpracę oraz zainteresowane rozwojem innowacji i biznesu.

W programie:

Sesje Open INNOVATION to 11 prezentacji innowacyjnych technologii, idei, projektów i przedsięwzięć, na różnych etapy: od pomysłu do komercjalizacji. Przyświeca im jeden cel: znaleźć partnera do dalszego rozwoju. Przeczytaj abstrakty

Sesja Open CHALLENGE to prezentacja zagadnienia i związanego z nim wyzwania, dla którego szukamy rozwiązania. Jeśli technologia jednorodnego testu bliskości ze wzmocnioną luminescencją (ALPHA) do celów diagnostycznych nie jest Ci obca – podejmij wyzwanie, jakie rzuca firma PerkinElmer Polska. Masz szanse wygrać 20 000 zł i podjąć współpracę w celu komercjalizacji projektu.

DEMO to 4 premierowe demonstracje nowych, innowacyjnych produktów i usług oraz rezultatów projektów. Demo to możliwość przetestowania nowości, dowiedzenia się o trendach i przekazania twórcom zwrotnej informacji. 

NETWORKING to spotkania przy stolikach SIG (Special Interest Groups), dedykowanych szczegółowym tematom, gdzie można w bezpośredniej rozmowie zadać pytanie i poznać interesujące szczegóły. Stoliki SIG odpowiadają priorytetom zdefiniowanym w ramach Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu.

AFTERPARTY to wieczorne spotkanie w gronie przyjaciół z branży, przy muzyce i lampce wina. To okazja do podsumowania spotkania oraz ogłoszenia wyników konkursu na najlepszą prezentację. Krótkim koncertem umili czas zespół perkusyjny Ryszarda Haby. Afterparty odbędzie się w godzinach 19:30-22:00 w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2.

Rejestracja: formularz 
Szczegółowy program wydarzenia na stronie www.lifescienceopenspace.pl

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także