Komunikat archiwalny

Zrób gwiazdkę zwierzakom ze schroniska!

Zbliża się zima – czas w którym zwierzęta w schronisku potrzebują dosłownie wszystkiego – karmy, kołder, koców, legowisk. Schronisko organizuje już po raz kolejny akcję "Gwiazdka dla zwierzaka". Mogą  się do niej przyłączyć przedszkola i szkoły przygotowując paczkę z darami dla czworonogów. Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i opiekunów w ubiegłym roku w akcji udział wzięły 304 placówki, udało się zebrać blisko 24 tony darów!

Zrób gwiazdkę zwierzakom ze schroniska!
Fot. schronisko.krakow.pl

Zbiórka podzielona jest na pięć kategorii: przedszkola, szkoły podstawowe do 400 uczniów, szkoły podstawowe powyżej 400 uczniów, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Za każdy rodzaj przyniesionych darów przysługują punkty określone w regulaminie akcji. Placówki, które zbiorą najwięcej darów w swojej kategorii otrzymają certyfikaty okolicznościowe, a wszyscy uczestnicy, bez względu na wynik -  dyplomy. Kryterium wyboru zwycięskiej placówki będzie ilość zebranych darów w przeliczeniu na jednego ucznia.

Dary należy przekazać do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt (ul. Rybna 3) do 7 stycznia 2016 r. do godz. 14:00. Odbiór darów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 12 429 74 72, 429 92 41.

Wyniki zbiórki zostaną ogłoszone pod adresem www.schronisko.krakow.pl do 5 lutego 2016 r. Szczegółowe informacje pod numerem  telefonu: 12 429 74 72; 12 429 92 41 oraz pod adresem www.schronisko.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także