Komunikat archiwalny

Małopolskie Targi Organizacji Młodzieżowych

W czwartek (3 grudnia) w holu głównym Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie w godzinach 10.00 - 16.00 odbędzie się druga edycja Małopolskich Targów Organizacji Młodzieżowych.

Małopolskie Targi Organizacji Młodzieżowych
Fot. materiały prasowe

Małopolskie Targi Organizacji Młodzieżowych to już druga edycja wydarzenia, podczas którego młodzi ludzie z całej Małopolski mogą zapoznać się z najaktywniejszymi organizacjami młodzieżowymi z całego regionu, poznać ich działalność, dowiedzieć się o możliwościach rozwoju, edukacji, pracy i wolontariatu, a także o innowacyjnych sposobach angażowania się w życie publiczne. Każda z organizacji będzie dysponować osobnym stoiskiem, przy którym odbywać się będą konkursy, pokazy, symulacje metod edukacji pozaformalnej, prezentacje, a także konsultacje i doradztwo w zakresie aktywności pozaszkolnej, wolontariatu i samorozwoju.

Wśród organizacji znajdą się m.in. Stowarzyszenie Europe4Youth, Absolwenci na Walizkach, Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, Erasmus Student Network, Stowarzyszenie AIESEC Polska, Studenci dla Rzeczpospolitej, Stowarzyszenie ASF w Polsce, Centrum Młodzieży im. Jordana, Fundacja Bratniak, czy Związek Stowarzyszeń Multikultura. Przy właściwych stoiskach będzie można skonsultować swój pomysł na projekt, dowiedzieć się jak wyjechać na wolontariat europejski EVS, dołączyć do organizacji, skonsultować swoje CV, jak i poznać nowe metody dokumentowania swoich osiągnięć.

Odbędzie się spotkanie przedstawicieli wszystkich organizacji oraz młodzieży, podczas którego omówione zostaną najważniejsze wyzwania stojące przed młodzieżą w Małopolsce oraz możliwe sposoby ich rozwiązania. Będziemy rozmawiać o wspólnych przedsięwzięciach i nowych pomysłach na przyszłość dla sektora młodzieżowego w Małopolsce. 
 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także