Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Już od jutra (piątek) otwarta będzie strefa kibica na Małym Rynku. Każdy, kto ją odwiedzi, będzie mógł oglądać mecze wyświetlane na telebimie, a na gości będą czekać koncerty, spotkania z Ambasadorami Mistrzostw i występy teatralne. Do Oficjalnej Strefy Kibica EHF EURO 2016 będzie mozna wejść od 14:00 do 23:00 codziennie do 31 stycznia.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Multikino zaprasza na balet „Dziadek do orzechów” w wykonaniu Teatru Bolszoj. Choć dziś, inaczej niż za czasów Czajkowskiego, spektakl ten jest kierowany głównie do młodszych widzów, to nadal pozostaje jednym z najpoważniejszych arcydzieł klasycznego baletu rosyjskiego. Spektakl rozpocznie się o godz. 18.00. Zapraszamy!

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Lipińskiego do godz. 13.00 oraz na os. Dywizjonu 303 w godz. 8.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Chorzowskiej w godz. 7.30 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, ale w ciągu dnia pojawią się także chwilowe przejaśnienia. Po południu zawita do nas także trochę słońca. Będzie jednak chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 stopnie na plusie.

Z  prognozy IMGW w Krakowie wynika, że dziś może dojść do przekroczenia dopuszczalnej dobowej normy stężenia pyłu PM10 (50 mikrogramów/m3).

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także