Komunikat archiwalny

Piątek w Krakowie

Już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF EURO 2016! Przypominamy, że mecze fazy wstępnej, głównej i finałowej imprezy zostaną rozegrane w TAURON Arenie Kraków. Pierwszy mecz Polacy zagrają z Serbią. Zapraszamy od godz. 18.00. Na kibiców, którzy będą dopingować naszych szczypiornistów w Arenie, będzie czekać niespodzianka! Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać meczu na żywo, już dzisiaj otwarta zostanie strefa kibica na Małym Rynku. Każdy, kto ją odwiedzi, będzie mógł oglądać mecze wyświetlane na telebimie, a na gości będą czekać koncerty, spotkania z Ambasadorami Mistrzostw i występy teatralne. Do Oficjalnej Strefy Kibica EHF EURO 2016 będzie można wejść od 14:00 do 23:00 codziennie do 31 stycznia.

Piątek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Multikino zaprasza na TarantiNoc, czyli noc z filmami Quentina Tarantino. Na wielkim ekranie zobaczymy premierowo najnowszą, utrzymaną w stylistyce westernu produkcję „Nienawistna ósemka" oraz dwie legendarne produkcje tego reżysera: intrygujący kryminał w stylu lat 70-tych „Jackie Brown" oraz przełomowy i kultowy „Pulp Fiction". Maraton potrwa od godz. 22.00 do 7.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Babińskiego, Serbskiej, Strzelców i Powstańców do godz. 14.00 oraz na ul. Czarnogórskiej w godz. 10.00 – 14.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Olszanickiej w godz. 8.00 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, jednak synoptycy nie przewidują opadów śniegu w ciągu dnia. Będzie także dość chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 stopnie na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także