Komunikat archiwalny

Szukasz pracy? Przyjdź na dzień otwarty

Poszukujesz pracy? Potrzebujesz pomocy w określeniu predyspozycji zawodowych lub w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych? Nie masz dostępu do aktualnych ofert pracy zamieszczonych w Internecie? Potrzebujesz wsparcia w rekrutacji pracowników? Przyjdź do Grodzkiego Urzędu Pracy 30 stycznia (sobota) w godz. 9–13. 

Szukasz pracy? Przyjdź na dzień otwarty
Fot. targi.pk.edu.pl/

Grodzki Urząd Pracy organizuje Dzień Otwarty w ramach Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy.

Dzień Otwarty skierowany jest do pracodawców, osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Podczas Dnia Otwartego będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące: sytuacji na lokalnym rynku pracy, zasad i dokumentów niezbędnych do rejestracji w Urzędzie, możliwości skorzystania przez pracodawców i osoby bezrobotne z pomocy oferowanej przez Urząd, uczestnictwa w projektach współfinansowanych z EFS.

Pracodawcy będą mogli uzyskać informacje dotyczące środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, możliwości skorzystania z pieniędzy na wyposażenie stanowiska pracy oraz utworzenie miejsc stażowych, a także złożyć oferty pracy i ustalić sposób ich realizacji.

Podczas wydarzenia przewidziane są warsztaty dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej przy wsparciu środków publicznych. Będzie można również uzyskać informacje dotyczące realizowanych przez Urząd projektów dla osób do 30. roku życia oraz 50+. Informacji będą udzielać również przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.gupkrakow.pl lub pod numerem telefonu 12 68 68 123
 

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także