Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na Operę Rara, która rozpoczyna nowy sezon kompozycją Johanna Adolfa Hassego „Piramo e Tisbe” - opowieścią o młodych kochankach ze zwaśnionych rodów, których połączy dopiero śmierć. Opera rozpocznie się o godz. 20.00.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach” czyli pokazy filmów z najnowszego repertuaru przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dzisiaj możecie zobaczyć nowy film legendy polskiego kina Janusza Majewskiego, nagrodzony Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Plejada gwiazd, genialny humor i pełna energii muzyka - „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy”. Zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Fortecznej w godz. 9.00 – 12.00, ul. Poselskiej, Grodzkiej i Dominikańskiej w godz. 11.00 – 14.00 oraz na ul. Olszańskiej i Beka w godz. 9.00 – 14.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Kolbergaw godz. 8.00 – 15.00, ul. Nowohuckiej, Cichociemnych i Na Załęczu w godz. 6.00 – 9.00 oraz ul. Tarnobrzeskiej, Pierzchówka, Strumiennej, Bystrej, Zielonej, Turowicza, Tarnobrzeskiej, Zubrzyckiego i Malwowej w godz. 7.30 – 11.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj przez cały dzień towarzyszyć nam będzie spore zachmurzenie, ale w ciągu dnia pojawią się także chwilowe przejaśnienia. Późnym popołudniem mogą także wystąpić przelotne opady deszczu. Będzie jednak ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 11 stopni Celsjusza.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także