Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć historię dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci czyli „Moje córki krowy”. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Niepokalanej Marii Panny w godz. 9.00 – 14.00, ul. Radomskiej, Trębacza, Żułowskiej, Brogi, Pogodnej i Środkowej w godz. 11.00 – 14.00 oraz na ul. Mazowieckiej, Lubelskiej, Grzymsików, Słowackiego i Grottgera w godz. 12.00 – 15.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Galla w godz. 7.00 – 14.00 oraz ul. Wąwozowej, Czerwonego Krzyża i Wańkowicza w godz. 7.30 – 14.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj pogoda nieco się poprawiła. Przez cały dzień będzie pogodnie, a po południu wyjdzie do nas trochę słońca. Będzie wietrznie, ale ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 12 stopni Celsjusza. 
 

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA