Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć laureata trzech Złotych Globów i nominowany do dwunastu Oskarów film „Zjawa” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Kuśnierskiej w godz. 9.00 – 14.00, ul. Ślusarskiej w godz. 10.00 – 12.00 oraz na ul. Kantorowickiej w godz. 8.00 – 11.00. 

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Tynieckiej, Kostrzeckiej, Dąbrowa, Kolnej, Krzewowej, Kaktusowej, Falistej, Widłakowej, Bodzowskiej i Wielkanocna w godz. 9.00 – 12.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pogoda w kratkę. Na niebie będą się pojawiać chmury na zmianę z przejaśnieniami. Będzie także ciepło. Na termometrach pojawi się nawet 9 stopni na plusie. Synoptycy przewidują jednak opady deszczu, a po południu nawet śniegu.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także