Komunikat archiwalny

Najbardziej kreatywne przedszkole w Krakowie – konkurs

Do 15 marca dyrektorzy, pracownicy, rady rodziców lub rodzice mogą zgłaszać przedszkola do konkursu na „Najbardziej kreatywne przedszkole w Krakowie”. Akcję organizuje serwis internetowy Przedszkoland.pl. Partnerem akcji jest Miasto Kraków, swoim patronatem objął je Rzecznik Praw Dziecka. 

Najbardziej kreatywne przedszkole w Krakowie – konkurs
Fot. materiały prasowe

Zasady konkursu są proste. Wystarczy wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na pytanie: "Jakie zmiany wprowadziłbyś w Twoim przedszkolu mając do dyspozycji kwotę do 5000 zł?". 

Spośród zgłoszeń jury, biorąc pod uwagę infrastrukturę, sytuację placówki oraz szanse realizacji planu, wybierze najciekawszy projekt. Przedszkoland.pl sfinansuje wybrany projekt oraz wspólnie ze zwycięzcą zrealizuje go. Całą inicjatywa zostanie udokumentowana w formie wideo.

Organizatorzy przygotowali również nagrody pocieszenia dla przedszkoli, którym nie udało się zdobyć głównej nagrody oraz upominki dla rodziców, którzy zaangażują się i aktywnie będą uczestniczyć w konkursie - wystarczy, że przekażą informacje o konkursie w swoich przedszkolach lub po prostu pozostawią opinię o swoim przedszkolu w serwisie przedszkoland.pl. 

Przewidziano również nagrodę specjalną, przygotowaną dla jednego z przedszkoli z oddziałem integracyjnym. Wyróżnienie takich przedszkoli i wsparcie otwarcia się na dzieci niepełnosprawne jest bardzo ważnym elementem konkursu.

Więcej szczegółów o konkursie na stronie internetowej: przedszkoland.pl/kreatywne/.

Kreatywne przedszkole - plakat

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także