Komunikat archiwalny

Odkrywka z Black Job

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki realizuje program „Odkrywka”, w którym promuje mało znane, ale utalentowane zespoły muzyczne, o których kiedyś może być głośno. Tym razem w ramach Odkrywki wystąpi zespół Black Job. W klimatycznych Piwnicach zabrzmi rock, blues i funky. Zapraszamy 26 lutego o godz. 19.00, ul. Papiernicza 2. 

Odkrywka z Black Job
Fot. plakat

Zespół BLACK JOB powstał wiosną ubiegłego roku. W obecnym składzie gra od września.

Muzyka zespołu oscyluje wokół rocka, bluesa, blues-rocka i funky. Na program składają się autorskie utwory oraz mało znane covery (głównie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych). 

W skład zespołu wchodzi czterech instrumentalistów i zjawiskowa wokalistka o mocnym, charakterystycznym głosie:
Liwia Limberger - wokal
Jan Nikodemowicz - gitara
Mateusz Skiba - keyboard
Tomasz Adamczyk - perkusja
Rafał Abramek - kontrabas

O projekcie „Odkrywka”: 

W ramach „Odkrywki” na scenie piwnicy koncerty grają zespoły, które jeszcze nie są znane publice, ale mają potencjał i szansę by zaistnieć w branży muzycznej. 
By im to ułatwić, oprócz sceny w Piwnicach Dworku, do dyspozycji muzyków jest także profesjonalne studio nagrań, w którym nieodpłatnie mogą stworzyć pierwsze w pełni profesjonalne nagrania.

Koncerty odbywają się w każdy, ostatni piątek miesiąca o godz. 19.00, w klimatycznych piwnicach. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach „Odkrywki” jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem występem mogą kontaktować się pod numerem telefonu (12) 420 49 62 lub mailowo: dorota.halberda@dworek.eu.

plakat

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także