Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Moscow City Ballet powraca do Krakowa z najbardziej romantyczną opowieścią miłosną wszech czasów! Już dzisiaj w Centrum Kongresowym ICE Kraków będziecie mogli zobaczyć balet „Romeo i Julia”. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00. Zapraszamy!

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć Nominowany do sześciu Oscarów, oparty na faktach film o dziennikarskim śledztwie, które wstrząsnęło Ameryką czyli „Spotlight”. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Trockiego w godz. 8.00 – 12.00 oraz na ul. Traczy i Bugaj w godz. 10.00 – 13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Siewnej, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Natansona, Rysiewicza i Stefanowicza w godz. 8.00 – 15.00 oraz ul. Bohaterów Września w godz. 8.00 – 16.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, które będą nam towarzyszyć przez cały dzień. Będzie także chłodno, ale synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 stopni Celsjusza na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA