Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Uwaga kierowcy! Trwają prace w rejonie Ronda Mogilskiego i ul. Przy Rondzie. Przewidziane są utrudnienia dla pieszych i ruchu samochodów. Ul. Przy Rondzie będzie jednokierunkowa od ul. Sądowej w kierunku ul. Mogilskiej. Kierowcy pojadą teraz drogą objazdową: z ul. Mogilskiej w ul. F. Nullo, Sądowa i Przy Rondzie, wyjazd ul. Mogilską. Utrudnienia potrwają do 3 marca.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Trwają prace naprawcze schodów prowadzących na Zamek Królewski na Wawelu, które umożliwiały wejście na wzgórze od ul. Bernardyńskiej. Zwiedzający mogą dostać się na wzgórze podejściem od strony ul. Podzamcze. Remont potrwa do końca lutego.

Kino Agrafka zaprasza na Oscar Shorts 2016. Już dzisiaj będziecie mogli zobaczyć takie filmy jak: Ave Maria, Wszystko będzie dobrze, Day One, Shok czy Jąkałę. Kolejne pokazy odbędą się już jutro (25 lutego) oraz 27 lutego.

Kino pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć najnowszy film braci Coen z udziałem George’a Clooneya, Tildy Swinton, Ralpha Fiennesa, Channinga Tatuma oraz Scarlett Johansson czyli film „Ave, Cesar!”. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na os. Oświecenia w godz. 8.00 – 14.00, ul. Zyblikiewicza i Morsztynowskiej w godz. 8.00 – 13.00, ul. Czerwone Maki w godz. 11.00 – 14.00 oraz na ul. Smoleńsk i Retoryka w godz. 17.00 – 22.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Kordiana, Kanarkowej, Tuchowskiej i Pochyłej w godz. 8.30 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, ale w ciągu dnia zawita do nas trochę słońca. Będzie także chłodno, ale synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 stopni Celsjusza na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także