Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Teatr Praska 52 zaprasza na Dni Komedii Dell’Arte. Na scenie królować będą maski, kostiumy i błazeństwa. Już dzisiaj o godz. 19.00 możecie zobaczyć sztukę „Sąsiadka”. Festiwal potrwa do niedzieli (28 lutego).

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Żagle, harpuny i beczki. Rusza XXXV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej - Shanties 2016, w ramach, którego odbędzie się aż 14 koncertów na trzech różnych scenach. Festiwal potrwa do niedzieli (28 lutego). Więcej informacji oraz program znajdziecie na stronie www.shanties.pl

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach” czyli pokazy filmów z najnowszego repertuaru przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dzisiaj możecie zobaczyć najnowszy film braci Coen w gwiazdorskiej obsadzie – „Ave, Cesar!”. Zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Libertowskiej w godz. 9.00 – 11.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Estery i Myśliwskiej w godz. 8.00 – 14.00, ul. Bogucickiej w godz. 7.30 – 16.00 oraz ul. Wróblowickiej, Aleksandrowicza, Grzepskiego i Niewodniczańskiego w godz. 7.30 – 15.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, które towarzyszyć nam będą przez cały dzień. Po południu synoptycy przewidują także silne opady deszczu, a wieczorem deszczu ze śniegiem i śniegu. Będzie także chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także