Komunikat archiwalny

Wtorek w Krakowie

Dobra wiadomość dla mieszkańców Krakowa. Od dzisiaj można składać propozycje projektów do budżetu obywatelskiego na 2017 rok. Kwota przeznaczona na realizację zadań ogólnomiejskich wyniesie 8,5 mln zł. Na zadania dzielnicowe przewidziano 2 mln 355 tys. zł. Szczegółowe informacje dotyczącego tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego znajdują się na stronach www.krakow.pl/budzet orazwww.bip.krakow.pl.

Wtorek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat budżetu obywatelskiego? Przyjdź na spotkania informacyjno–konsultacyjne i warsztaty, które są otwarte dla wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców. Pierwsze spotkanie odbędzie się już dzisiaj o godz. 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy I Stare Miasto, Rynek Kleparski 4. Serdecznie zapraszamy!

Multikino zaprasza na pokaz filmu „Justin Bieber: Believe”. Film ukazujący historię młodego artysty, który z dzieciaka marzącego o karierze, staje się najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Zapraszamy o godz. 19.00.

Kino Sfinks zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć film „Umrika”. Historia nastoletniego Ramakanta wyruszającego na poszukiwanie starszego brata, który przed laty wyemigrował do Ameryki. Seans rozpocznie się o godz. 14.30.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Czarnogórskiej w godz. 9.00 – 14.00 oraz na ul. Działowskiego w godz. 17.00 – 21.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Księcia Józefa w godz. 8.00 – 14.00, ul. Saskiej w godz. 7.30 – 11.30 oraz ul. Nad Potokiem, Karpackiej, Solarzy, Małkowskiego i Bieżanowskiej w godz. 9.00 – 13.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny i deszczowy dzień. Opady deszczu ustaną wczesnym popołudniem, ale synoptycy przewidują, że zastąpią je opady śniegu, które potrwają aż do jutrzejszego poranka. Będzie również chłodno. Na termometrach pojawią się maksymalnie 2 stopnie Celsjusza na plusie.  

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA