Komunikat archiwalny

Konkurs wiedzy o Straży Miejskiej - weź udział w zabawie

Który oddział Straży Miejskiej ma najwięcej radiowozów, ilu funkcjonariuszy było zatrudnionych od początku istnienia jednostki, ile interwencji rocznie podejmują strażnicy oraz jak wabią się psy służbowe – to tylko przykłady pytań, które mogą pojawić się w rozpoczynającym się właśnie konkursie z okazji 25-lecia Straży Miejskiej Miasta Krakowa. Już dziś zapraszamy wszystkich krakowian do udziału w zabawie!

Konkurs wiedzy o Straży Miejskiej - weź udział w zabawie
Fot. strazmiejska.krakow.pl

Wraz z początkiem marca rusza konkurs wiedzy, poprzez który mieszkańcy będę mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat porządku i bezpieczeństwa. Konkurs potrwa przez najbliższe trzy miesiące.

W czasie jego trwania raz w tygodniu (w każdy kolejny poniedziałek o godzinie 10:00) na stronie internetowej: www.strazmiejska.krakow.pl oraz na Facebook’u Straży Miejskiej Miasta Krakowa publikowane będą kolejne pytania. Każde z nich podzielone jest na dwie części: testową i opisową. Za prawidłową odpowiedź na każde pytanie można uzyskać maksymalnie 2 punkty (po jednym punkcie za każdą część). Komplet odpowiedzi na wszystkie 25 pytań należy dostarczyć do 15 maja na adres e-mail: konkurs25lat@strazmiejska.krakow.pl. Na zwycięzcę czeka czytnik e-booków i zestaw upominków.

Regulamin oraz kwestionariusz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.strazmiejska.krakow.pl.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także