Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

„Paris. The Show” po raz pierwszy w Polsce! Centrum Kongresowe ICE Kraków zaprasza na spektakl z najsłynniejszymi francuskimi piosenkami lat 40. i 50. XX wieku, które śpiewali Charles Aznavour, Jacques Brel, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Josephine Baker czy Yves Montand! Zapraszamy o godz. 20.00.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Multikino i British Council zapraszają na retransmisje spektakli z National Theatre i Teatru Globe w Londynie. Dzisiaj na wielkim ekranie będzie można zobaczyć sztukę Williama Szekspira w reżyserii Josie Rourke z Tomem Hiddlestonem w roli głównej. „Koriolan” to jeden z mniej znanych dramatów Szekspira, ale zdecydowanie wart zobaczenia. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00.

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach”, czyli pokazy filmów z najnowszego repertuaru przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dzisiaj możecie zobaczyć adaptację bestsellerowej powieści Colma Tóibína w filmie „Brooklyn”. W filmie występuje Saoirse Ronan w nominowanej do Oscara roli młodej imigrantki, która stara się ułożyć sobie życie w Nowym Jorku lat 50. XX wieku. Zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Dobrego Pasterza w godz. 8.00 – 14.00, os. Dywizjonu 303 2 godz. 7.00 – 15.00, ul. Okrzei w godz. 7.30 – 11.30 oraz ul. Spacerowej w godz. 11.00 – 16.30 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, ale w ciągu dnia nieco się przejaśni i wyjdzie do nas trochę słońca. Dobra wiadomość jest taka, że synoptycy nie przewidują opadów deszczu ani śniegu. Będzie także dość ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 9 stopni Celsjusza na plusie.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także