Komunikat archiwalny

Nie taki pająk straszny...

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zaprasza na fascynujące spotkanie z żywymi pająkami. Podczas warsztatów w ramach „Szkiełka i Oka” najmłodsi poznają najciekawsze gatunki pająków, a kilka z nich będą mogli zobaczyć na żywo. Zajęcia odbędą się już 5 marca (sobota) o godzinie 15:00 w Zajeździe Kościuszkowskim (ul. Białoprądnicka 3).

Nie taki pająk straszny...
Fot. materiały prasowe

Czy pająki są niebezpieczne? Czy są potrzebne? Czy należy się ich bać? Jak pająk buduje sieć i czy każdy to robi? Razem ze „Szkiełkiem i Okiem” znajdziemy odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące pająków.

Zapisy:
e-mail: kontakt@szkielkoioko.edu.pl 
tel: 733 377 533

Cena: 25zł/os.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, sugerowana grupa wiekowa to 6-12 lat, ale to rodzicom zostawiamy ostateczną decyzję, czy dziecko może uczestniczyć w zajęciach. Możliwe jest przebywanie na sali opiekuna, pod warunkiem uiszczenia dodatkowej opłaty za wejście.

„Szkiełko i Oko” to warsztaty edukacyjne z przyrody i botaniki dla dzieci w wieku 7 - 13 lat. Rozbudzają pasję poznawania otaczającego świata i ciekawość przyrodniczą. Więcej pod adresem: http://www.szkielkoioko.edu.pl/.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Zobacz także