Komunikat archiwalny

Zapytaj o budżet obywatelski [WIDEO]

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat budżetu obywatelskiego, uzyskać pomoc w przygotowaniu projektu? Odwiedź Punkt Obywatelski budżetu obywatelskiego w Centrum Handlowym M1. Akcja potrwa do 7 marca. Szczegóły na www.budzet.krakow.pl. Zapraszamy!

Zapytaj o budżet obywatelski [WIDEO]
Fot. facebook.pl/budzet.krakow

Punkt Obywatelski w Centrum Handlowym M1 jest czynny do 7 marca, w godzinach 12.00-20.00. Na miejscu można porozmawiać na temat swoich propozycji oraz uzyskać pomoc w doprecyzowaniu pomysłów na projekty, upewnić się co do możliwości ich realizacji w danym kształcie czy lokalizacji, a także oszacować koszty zadań. 

Punkty Obywatelskie w galeriach handlowych będą funkcjonować w Krakowie do 20 marca. Mieszkańcy mogą uzyskać w nich pomoc w składaniu wniosków oraz skonsultować swoje pomysły z pracownikami poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Krakowa lub miejskich jednostek organizacyjnych, które będą zajmować się weryfikacją składanych wniosków.

Osoby zainteresowane dyskusją na temat własnych pomysłów oraz poszukujące wskazówek co do sposobu sporządzenia wniosków, mogą wziąć udział w spotkaniach informacyjno–konsultacyjnych i warsztatach, które zaplanowano do 16 marca. Harmonogram spotkań jest dostępny na stronie budżetu obywatelskiego i Biuletynu Informacji Publicznej. Przed przygotowaniem projektu można skorzystać z cennika na stronie www.krakow.pl/budzet - przykładowych kosztów funkcjonowania miasta.

Głosowanie mieszkańców nad złożonymi projektami odbędzie się od 18 do 30 czerwca.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także