Komunikat archiwalny

Poniedziałek w Krakowie

Konferencja naukowa Self/ie – design it oraz konkurs na projekt przestrzeni Energy – Self/ie – Space. To główne wydarzenia 4. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz INAW 2016, które już dzisiaj rusza w Krakowie. Tegoroczne Biennale potrwa do 13 marca. Szczegółowy program: www.inaw.pl.

Poniedziałek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Kino Pod Baranami zaprasza na modowy przegląd filmowy w ramach 7. Cracow Fashion Week. Na ekranie zobaczymy takich twórców jak Coco Chanel czy Saint Laurent’a. Na pierwszy seans zapraszamy już dziś o godz. 19.00. Festiwal potrwa do środy (9 marca).

W Kinokawiarni KIKA rusza 9. Festiwal Grand OFF czyli pokaz Najlepszych Niezależnych Filmów Świata. Pokazy filmowe będą odbywać się codziennie aż do czwartku (10 marca) o godz. 20.00. Zapraszamy!

Kino Agrafka zaprasza na przedpremierowy pokaz francuskiego filmu „Bang Gang”. Grupa przyjaciół podczas jednej z wakacyjnych imprez wymyśla odważną zabawę, którą nazywa Bang Gang. Nie grasz, nie liczysz się… Zapraszamy o godz. 22.10.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Krowoderskiej w godz. 7.30 – 14.00 oraz ul. Kosocickiej, Hallera, Bednarskiej i Blacharskiej w godz. 7.30 - 17.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pochmurny i deszczowy dzień. Będzie jednak dość ciepło. Na termometrach zobaczymy nawet 8 stopni Celsjusza na plusie. 

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także