Komunikat archiwalny

Nowy Klub Rodziców w Krakowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi oraz przyszłych rodziców do nowo otwartego „Klubu Rodziców” mieszczącego się przy ul. Jaremy 1 w siedzibie Punktu Aktywności Lokalnej „Azory” działającego w ramach MOPS Kraków.

Nowy Klub Rodziców w Krakowie
Fot. krakow.pl

Klub jest miejscem otwartym na potrzeby rodziców dzieci w każdym wieku. Oferujemy fachowe poradnictwo specjalistów z różnych dziedzin, np. psycholog, pedagog, dietetyk, logopeda oraz ciekawe i rozwijające rodzinne warsztaty wzmacniające kompetencje i więzi rodzinne. Możliwe będą również konsultacje z innymi specjalistami wg oczekiwań uczestników. Zapraszamy także na spotkania, które będą okazją rozmów i dzielenia się swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami. Proponujemy również ciekawe zajęcia służące prawidłowemu rozwojowi dzieci.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 660-637-831, 660-637-858, na profilu Programu Aktywności Lokalnej „Azory” na Facebooku i stronie internetowej MOPS Kraków.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 15 marca  w godz. od 11.00 – 13.00.

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Marzec 2016 r.

15 MARCA, wtorek, godz. 11.00 – 13.00 - uroczyste otwarcie

Spotkanie zapoznawcze o charakterze integracyjnym: przedstawienie oferty Klubu Rodziców, rozmowa na temat oczekiwań uczestniczek dotyczących wspólnych spotkań, poczęstunek, animacja dla dzieci.

17 MARCA, czwartek,  godz. 11.00 – 12.00 - zajęcia dla rodziców

Zwykłe rzeczy, niezwykłe zabawy – porady i wymiana doświadczeń rodziców dotyczących zabaw z dziećmi, podążając za myślą: w co się bawić z dzieckiem bez drogich, markowych zabawek. Wstęp do cyklu spotkań.

22 MARCA, wtorek, godz.11.00 – 12.00 - Spotkanie z pedagogiem – prowadzenie Katarzyna Kiwała „Jak przygotować dzieci do żłobka i przedszkola, i dlaczego warto zacząć już w marcu”

Na pierwszym spotkaniu zostanie poruszony temat dzieci do  pierwszego roku życia, porady jak przygotować maluszka do żłobka wraz z bibliografią tematyczną.

31 MARCA, czwartek, godz.11.00 – 12.00 - „Miastowanie na Azorach” – zajęcia plastyczne dla dzieci 3-5 lat prowadzone przez panią Joannę Zbelę, przygotowujące do planowanego wernisażu i wystawy „Miastowanie na Azorach”.

Szczegółówe informacje dotyczące krakowskich Klubów Rodziców znajdują się tutaj.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także