Komunikat archiwalny

Środa w Krakowie

Kino Kika i Instytut Francuski zapraszają na środowe spotkania z francuską kinematografią. W ramach cyklu będzie można zobaczyć najlepsze francuskie produkcje. Już dzisiaj zapraszamy na film „17 Filles”. Seans rozpocznie się o godz. 19.00.

Środa w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Ostatni dzień pokazów filmowych w ramach 7. Cracow Fashion Week. Dzisiaj w Kinie Pod Baranami będzie można zobaczyć film „Saint Laurent” czyli biografię legendarnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. W roli tytułowej wystąpi zjawiskowy Gaspard Ulliel. Na seans zapraszamy o godz. 19.00.

Kino Pod Baranami zaprasza najstarszych widzów na pokazy filmów z bieżącego repertuaru. Dzisiaj możecie zobaczyć poruszający dramat o intensywności najlepszego thrillera, zdobywcę Oscara za pierwszoplanową rolę żeńska dla Brie Larson czyli film „Pokój”. Seans rozpocznie się o godz. 11.00.

Targ Pietruszkowy zaprasza do podziemi KS Korona przy pl. Niepodległości. Na zakupy u małopolskich rolników ekologicznych i tradycyjnych można się dzisiaj wybrać w godz. 14.00 – 18.00. Wstęp jest wolny.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ul. Brzozowej, Berka Joselewicza, św. Sebastiana oraz Dietla w godz. 8.00 – 10.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Żabiniec w godz. 7.00 – 14.00, ul. Pańskiej, Łabędziej, Szczęśliwej, Makowej, Skowronia, Gryglewskiego i Mochnackiego w godz. 11.00 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj na niebie sporo chmur, które utrzymają się przez cały dzień. Będzie jednak nieco cieplej niż  w ostatnich dniach. Na termometrach zobaczymy nawet 8 stopni Celsjusza na plusie. Synoptycy nie przewidują także opadów deszczu.

Pokaż metkę
Autor: ZUZANNA DZIADOWIEC
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA