Komunikat archiwalny

Zapraszamy na prelekcję z cyklu „Zdrowie Intymne Kobiety”

Scanmed Szpital św. Rafała w ramach akcji „Zdrowie Intymne Kobiety” we współpracy z zespołem ginekologów zaprasza mieszkanki Krakowa na kolejną bezpłatną prelekcję poświęconą profilaktyce zdrowia kobiet.

Zapraszamy na prelekcję z cyklu „Zdrowie Intymne Kobiety”
Fot. Magiczny Kraków

Najbliższa prelekcja z cyklu: „Zdrowie Intymne Kobiety” odbędzie się  15 marca (wtorek) w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis, przy ul. Armii Krajowej 5 (I p., godz. 18.00).

Tematem spotkania będzie „Endokrynologia ginekologiczna – diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, niepłodności oraz okresu menopauzy”.

Kilka hormonów jest przypisanych wyłącznie do kobiet i to one decydują o najważniejszych atrybutach kobiecości. Leczenie zaburzeń hormonalnych powinno odbywać się pod opieką doświadczonego specjalisty, dlatego też zapraszamy na spotkanie z jednym z nich. O sposobach leczenia zachowawczego opowie prof. Józef Krzysiek – specjalista w dziedzinie endokrynologii, położnictwa i ginekologii.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa pod adresem: zdrowiekobiety@scanmed.pl lub telefonicznie 500 114 401.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także