Komunikat archiwalny

Aktywni mieszkańcy - spotkanie w Centrum Obywatelskim

Jutro (22 marca, wtorek) w godz. 17.00 – 20.00 w Centrum Obywatelskim (budynek Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana) przy ul. Reymonta 20 odbędzie się kolejne z nowej serii spotkań networkingowych dla krakowskich organizacji pozarządowych, ale nie tylko. Gościem specjalnym będzie Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Polityki Społecznej, Kultury i Promocji Miasta.

Aktywni mieszkańcy - spotkanie w Centrum Obywatelskim
Fot. materiały prasowe

Zapraszamy do udziału społeczników, aktywistów, pracowników samorządowych, przedsiębiorców studentów, emerytów, rolników – wszystkich, dla których nie są obojętne: Kraków, wspólne sprawy mieszkańców i mieszkanek, przestrzeń Miasta, współpraca organizacji pozarządowych pomiędzy sobą i z Urzędem Miasta Krakowa, społeczeństwo obywatelskie w praktyce.

„Żeby Kraków dobrze się miał w tematach społecznych, potrzebujemy mocnej sieci ludzkiej. Potrzebujemy nie tylko kontaktów mailowych i polubienia się na Fejsie. Potrzebujemy się spotykać, wymieniać doświadczeniami, potrzebami i potencjałami. Żeby nie zamykać się we własnym środowisku będziemy zapraszać na nasze spotkania gości specjalnych, którzy będą nas inspirować do innego spojrzenia na naszą pracę” – zapowiadają organizatorzy.

Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z wiceprezydentem Andrzejem Kuligiem o tym, jak wspólnie działać na rzecz Gminy, dowiedzieć się, co planuje Magistrat dla zwiększenia współpracy z organizacjami pozarządowymi. Będzie to też okazja, żeby wiceprezydent Kulig poznał kolejne krakowskie NGO. 

Spotkanie będzie przebiegało w dwóch odsłonach: dyskusji z wiceprezydentem Andrzejem Kuligiem, którą poprowadzi Przemek Dziewitek i spotkaniu networkingowym.

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także