Komunikat archiwalny

Odkryj krakowską sztukę z Centrum Młodzieży im. dra H. Jordana

Wraz z nadejściem wiosny Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana reaktywuje spotkania w terenie "Odkrywamy sztukę. Odkrywamy Kraków" dla dzieci z opiekunami, w ramach cyklu "Rodzinny Kraków". W trakcie spotkań mali uczestnicy i ich opiekunowie będą w towarzystwie historyka sztuki poznawać krakowskie zabytki i ciekawe miejsca. Zajęcia, trwające około sześćdziesięciu minut, odbywać się będą w wybrane soboty, a udział w nich jest bezpłatny.

Odkryj krakowską sztukę z Centrum Młodzieży im. dra H. Jordana
Fot. cmjordan.krakow.pl

Tematem zajęć zaplanowanych dla najmłodszych w sobotę, 19 marca było "Godła i obrazy na krakowskim Rynku". Zbiórka uczestników odbyła się o godz. 13.00 przed wejściem do kościoła św. Wojciecha na Rynku Głównym. Organizatorzy przyjmowali zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu pod numerem telefonu 600 578 863 oraz e-mail: azimny@cmjordan.krakow.pl (kontakt do instruktora prowadzącego zajęcia).

Również 19 marca, ale nieco wcześniej – o godz. 10.30 – na zajęcia w terenie z historykiem sztuki organizatorzy zaprosili młodzież zainteresowaną historią i zabytkami Krakowa. Tym razem był to spacer pod hasłem „Powitanie wiosny, cz. 1 - szlakiem krakowskiej secesji”. Zbiórka chętnych odbyła się na pl. Szczepańskim, przed Pałacem Sztuki. Spotkanie było bezpłatne i nie trzeba było się na nie zapisywać (szczegółowe informacje można było uzyskać pod podanym wyżej numerem telefonu i adresem e-mail do instruktora).

Pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: MARCIN DROBISZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także