Komunikat archiwalny

Zostań wolontariuszem UEFA EURO U21

Interesujesz się piłką nożną? Chcesz poznać od kuchni organizację wielkiej imprezy sportowej i zdobyć bezcenne doświadczenie? Jeśli tak, już dziś wypełnij formularz rejestracyjny na Wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. Przypominamy, że impreza odbędzie się w 2017 roku w sześciu polskich miastach. Nie trać czasu – zapraszamy na wolontariat! 

Zostań wolontariuszem UEFA EURO U21
Fot. Paweł Krawczyk / krakow.pl

Turniej rozpocznie się 16 czerwca 2017 roku spotkaniem w Lublinie, a zakończy 30 czerwca w Krakowie. Będzie to pierwsza impreza tej kategorii wiekowej, w której będzie uczestniczyć 12 drużyn. Reprezentacja Polski jako gospodarz ma zapewniony udział, a o pozostałe 11 miejsc od marca 2015 roku walczą 52 zespoły.

Z okazji imprezy, która odbędzie się w Bydgoszczy, Gdyni, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Tychach, ruszył nabór wolontariuszy do pracy przy organizacji tego wydarzenia. Program wolontariatu obejmować będzie przygotowania i obsługę meczów mistrzostw, ale także organizację wydarzeń towarzyszących turniejowi.

Rekrutacja wolontariuszy wystartowała 6 września i będzie dotyczyć wszystkich sześciu miast. Szczegóły na temat Wolontariatu i formularz rekrutacyjny znajdują się TUTAJ.

Przypominamy, że na wolontariat mogą się zgłosić tylko osoby, które są pełnoletnie. Zgłaszajcie swoją aplikację, czekamy!

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także