Komunikat archiwalny

Konkurs „O Buławę Lajkonika”

Urząd Miasta Krakowa i Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zapraszają do udziału w XV Przeglądzie Teatralno–Muzycznym zespołów artystycznych osób niepełnosprawnych „O Buławę Lajkonika”. Przegląd odbywać się będzie od 4 do 7 kwietnia w sali teatralnej Centrum Młodzieży.

Konkurs „O Buławę Lajkonika”
Fot. materiały prasowe

Przegląd Teatralno-Muzyczny „O Buławę Lajkonika” organizowany jest przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana oraz Urząd Miasta Krakowa (referat ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych). Wydarzenie daje osobom niepełnosprawnym możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i efektów ciężkiej całorocznej pracy. Umożliwia wspólne spotkania w przyjaznej atmosferze, a później - występy dla szerszej publiczności podczas Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. W konkursie prezentować mogą się zespoły jak i soliści. Wcześniejsza edycja konkursu przyciągnęła na scenę 200 artystów z wielu szkół, przedszkoli oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Zgłoszenia do przeglądu można przesyłać do 10 marca 2017 r. na adres: jgolebiowska@cmjordan.krakow.pl. Szczegóły w regulaminie.

Karta zgłoszenia [PDF]

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także