Komunikat archiwalny

Konkurs na film o Mieście Kreatywnym UNESCO!

Młodzi filmowcy – do dzieła! Small World Film Festival – wydarzenie organizowane przez Bradford Miasto Filmu UNESCO – zaprasza do udziału w konkursie na krótkometrażowy film o życiu w Mieście Kreatywnym, organizowanym pod hasłem „Moje miasto”.

Konkurs na film o Mieście Kreatywnym UNESCO!
Fot. materiały prasowe

Dozwolone są wszystkie gatunki: od animacji, poprzez dokument aż do fabuły science fiction. Rozejrzyjcie się więc, puśćcie wodze fantazji i zgłaszajcie swoje pomysły! Pokażcie swoje ulubione literackie miejsca, przedstawcie ukochanych pisarzy, opowiedzcie o tym, jak żyje się w Krakowie Mieście Literatury UNESCO.

Film, trwający nie dłużej niż 6 minut, powinien zawierać napisy w języku angielskim. Wszystkie produkcje spełniające wymagane kryteria będą w czerwcu wyświetlone w sercu parku miejskiego w Bradford, natomiast pięć zwycięskich filmów zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznego Zjazdu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO w Enghien-les-Bains.

UWAGA: Czasu jest coraz mniej! Termin upływa 31 marca. Na szczęście ciekawych tematów w Mieście Literatury nie brakuje. Zatem kamery w dłoń!

Szczegółowe informacje TUTAJ.

Pokaż metkę
Autor: KBF
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także