Ruszyły zapisy na Targi Projektów Akademickich

Do końca kwietnia trwają zapisy na tegoroczną edycję Targów Projektów Akademickich, podczas których przedstawiciele kół naukowych oraz autorzy indywidualnych projektów zaprezentują swoje prace związane z branżami: informatyczną, elektryczną, elektroniczną, telekomunikacyjną, mechaniczną i pokrewnymi. Wydarzenie, które organizuje EESTEC AGH Kraków, odbędzie się 24 maja.

Ruszyły zapisy na Targi Projektów Akademickich
Fot. materiały prasowe

Zgłaszane prace są selekcjonowane. Autorzy najciekawszych z nich otrzymają możliwość zaprezentowania się przed innymi studentami oraz przedstawicielami firm związanych z wymienionymi branżami. Targom Projektów Akademickich towarzyszy również konkurs z nagrodami na najciekawszy i najbardziej innowacyjny projekt.
 
Głównym celem Targów jest dostarczenie studentom jak największej ilości ścieżek rozwoju takich jak realizacja swojego projektu we współpracy z przedstawicielami firm zewnętrznych, czy pomoc w zakładaniu własnej działalności. Czwarta edycja Targów Projektów Akademickich odbędzie się 24 maja w gmachu głównym Akademii Górniczo-Hutniczej A0.

Więcej informacji na stronie internetowej Targów Projektów Akademickich.

Targi Projektów Akademickich

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także