Komunikat archiwalny

Ruszyły zapisy na Targi Projektów Akademickich

Do końca kwietnia trwają zapisy na tegoroczną edycję Targów Projektów Akademickich, podczas których przedstawiciele kół naukowych oraz autorzy indywidualnych projektów zaprezentują swoje prace związane z branżami: informatyczną, elektryczną, elektroniczną, telekomunikacyjną, mechaniczną i pokrewnymi. Wydarzenie, które organizuje EESTEC AGH Kraków, odbędzie się 24 maja.

Ruszyły zapisy na Targi Projektów Akademickich
Fot. materiały prasowe

Zgłaszane prace są selekcjonowane. Autorzy najciekawszych z nich otrzymają możliwość zaprezentowania się przed innymi studentami oraz przedstawicielami firm związanych z wymienionymi branżami. Targom Projektów Akademickich towarzyszy również konkurs z nagrodami na najciekawszy i najbardziej innowacyjny projekt.
 
Głównym celem Targów jest dostarczenie studentom jak największej ilości ścieżek rozwoju takich jak realizacja swojego projektu we współpracy z przedstawicielami firm zewnętrznych, czy pomoc w zakładaniu własnej działalności. Czwarta edycja Targów Projektów Akademickich odbędzie się 24 maja w gmachu głównym Akademii Górniczo-Hutniczej A0.

Więcej informacji na stronie internetowej Targów Projektów Akademickich.

Targi Projektów Akademickich

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także