Komunikat archiwalny

Juwenaliowy konkurs rapowy - zagraj na jednej scenie z Miuoshem i Te-Trisem

Klub Żaczek zaprasza wszystkich raperów oraz składy do udziału w konkursie na support podczas tegorocznego Juwenaliowego Koncertu Rapowego! Zwycięzcy wystąpią na dużej, plenerowej scenie pod Klubem Żaczek 11 maja, podczas Juwenaliów Krakowskich 2017, dzieląc scenę m.in. Miuoshem oraz Te-Trisem. Poniżej znajdziecie regulamin konkursu.

Juwenaliowy konkurs rapowy - zagraj na jednej scenie z Miuoshem i Te-Trisem
Fot. materiały prasowe/Klub Żaczek

Regulamin Konkursu „Juwenaliowy konkurs rapowy”

Zasady ogólne:
1. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”. 
2. Do konkursu może przystąpić solista lub zespół grający muzykę autorską.
3. Etapy konkursu:

  • Zgłoszenie mailowe na adres: zaczekkrakow@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: krótki opis zespołu oraz próbkę twórczości (w formacie mp3/wav/mp4/wma lub link do plików na dowolnym darmowym serwerze). 
    w tytule prosimy wpisać: JUWENALIOWY KONKURS RAPOWY i nazwę składu. Termin zgłoszeń upływa 22 marca o godzinie 23:59.
  • Ankieta na facebooku - Wszyscy zgłoszeni będą brać udział w ankiecie na facebooku, z której poprzez głosowanie użytkowników facebooka zostanie wyłonionych 6 najlepszych składów/raperów, którzy będą brać udział w głównym konkursie na juwenaliowy support 2 kwietnia w klubie Żaczek. W ankiecie mogą głosować tylko osoby biorące udział w wydarzeniu. Ankieta trwa do 27.03 do godzinie 23:59.
  • Finał konkursu juwenaliowego – 6 najlepszych składów wyłonionych w ankiecie będzie walczyć na scenie klubu studenckiego Żaczek 2 kwietnia o zagranie supportu na Juwenaliowym Koncercie Rapowym dzieląc scenę m.in. z Miuoshem oraz Te-Trisem.

4. Kryteria oceny:

  • Ankieta - 6 składów o największej liczbie głosów przejdzie do Finałowego konkursu Juwenaliowego
  • Finałowy Konkurs Juwenaliowy – będą liczyć się 3 głosy: jury, w skład którego wchodzą 2 osoby odpowiedzialne za organizację tegorocznych Juwenaliów Krakowskich oraz 3 głos - publiczności.

Postanowienia końcowe:

Udział w Eliminacjach Juwenaliowych dla uczestników jest bezpłatny. Zespoły występują nieodpłatnie, przyjeżdżają na koszt własny. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione przez uczestników podczas konkursu.

Zespoły/składy biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na nieodpłatny występ podczas Juwenaliowego Koncertu Rapowego 11 maja 2017. Przesłanie zgłoszeń do udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Zgłoszenia przesłane po wyznaczonym terminie są nieważne. 
Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania materiałów artystycznych na stronie wydarzenia FB oraz fanpage’ach FB. Organizator rozstrzyga wszelkie kwestie sporne związane z Konkursem i zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także