Tadeusz Kościuszko bohaterem przeglądu twórczości patriotycznej

Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” oraz Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w XIII Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest Tadeusz Kościuszko w związku 200. rocznicą jego śmierci.

Tadeusz Kościuszko bohaterem przeglądu twórczości patriotycznej
Fot. materiały prasowe

XIII Przegląd tradycyjnie składa się z konkursu literackiego, plastycznego i fotograficznego oraz przeglądu filmowego, w którym za pomocą nowoczesnych technik młodzież będzie mogła wypowiedzieć się na temat pojęcia patriotyzmu. Na prace uczniów Organizatorzy czekają do 29 maja 2017 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Najlepsze prace nadesłane na konkurs zostaną wykorzystane w „Śpiewniku polskich pieśni patriotycznych” wydawanym w ramach XXXI edycji projektu Młodzież pamięta w listopadzie br.

Dodatkowo przyznane zostaną też nagrody specjalne dla autorów w trzech prac plastycznych, fotograficznych i literackich. Fundatorem nagród jest Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Gala Finałowa XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego odbędzie się w 12 czerwca w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana Krakowie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 886-606-096 lub adresem e-mail: kkedra@cmjordan.krakow.pl.

Do pobrania
 

Regulamin i karta zgłoszenia XIII Małopolskiego Konkursu Patriotycznej Twórczości Plastycznej, Literackiej i Fotograficznej Młodzieży [DOC]

Regulamin i karta zgłoszenia XIII Małopolskiego Przeglądu Patriotycznej Twórczości Filmowej [DOC]

 

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także