Komunikat archiwalny

Już dziś Targi Vintage i Retro Kogel Mogel!

Dzisiaj w godz. 11-18 odbędzie się już czwarta edycja Targów Vintage i Retro Kogel Mogel. Na wydarzenie zapraszamy do Hotelu Forum.

Już dziś Targi Vintage i Retro Kogel Mogel!
Fot. materiały prasowe

Na Targach Vintage i Retro Kogel Mogel czeka na Was niepowtarzalna i klimatyczna atmosfera w stylu retro. Przy dźwiękach starych winyli w strojach vintage i retro spędzicie dzień w gronie wystawców z kategorii takich jak moda, akcesoria, wnętrza, dizajn, winyle. Targom będą towarzyszyć warsztaty dla dzieci, a także warsztaty z retro fryzur czy szycia.

Na Targach odbędzie się także kolejna edycja akcji Drugie Życie Książki, czyli wyjątkowa akcja bezpłatnej wymiany książek. Podczas targów będzie można również obejrzeć wystawę, jak i posłuchać prelekcji Muzeum PRL-u ilustrujących przebudowę i adaptację na potrzeby Muzeum dawnego kina Światowid oraz koncepcję trasy turystycznej po nowohuckich schronach. Targi Kogel Mogel to także inspirujące i praktyczne wykłady. Tym razem Panowie (i nie tylko) posłuchają o męskiej stylizacji na tle historii sztuki. Imprezę zamknie specjalny set dj'a Wake Up. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

kogel mogel

Pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także