Komunikat archiwalny

„Słowacja – bliska i ciekawa” – weź udział w konkursie

Jeszcze do 21 maja uczniowie małopolskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (całe klasy szkolne) mogą przesyłać prace na konkurs plastyczny "Słowacja – bliska i ciekawa", który jest organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana we współpracy z Konsulatem Generalnym Republiki Słowacji w Krakowie.

„Słowacja – bliska i ciekawa” – weź udział w konkursie
Fot. cmjordan.krakow.pl

Nagrodą główną dla zwycięskiej klasy i jej dwóch opiekunów jest całodniowy, grupowy bilet wstępu do Tatralandii oraz nocleg w Holiday Village Tatralandia wraz z kolacją i śniadaniem. Drugą nagrodą w konkursie jest całodniowy, grupowy bilet wstępu do Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie.

W pierwszym etapie konkursu uczniowie zgłaszanej klasy wykonują wspólnie jedną pracę plastyczną - plakat zachęcający do wyjazdu wypoczynkowego na Słowację. Praca może być wykonana w dowolnej technice (także przy pomocy komputerowych programów graficznych) w formie plakatu o wymiarach 70 cm x 100 cm.

Gotową pracę konkursową należy sfotografować i zapisać w pliku w formacie .jpg (nieprzekraczającym wielkości 5 MB), a jeśli praca została wykonana w programie graficznym - powinna również zostać zapisana w pliku w formacie .jpg (nieprzekraczającym wielkości 5 MB). Plik z pracą konkursową należy przysłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową drogą elektroniczną na adres konkursy@cmjordan.krakow.pl lub dostarczyć na nośniku pamięci (pendrive, płyta CD, karta SD) za pomocą poczty lub osobiście do siedziby organizatora do 21 maja 2017 r.

Szczegółowe warunki konkursu, w tym informacje dotyczące przygotowania i przesłania pracy konkursowej, są zawarte w regulaminie dostępnym na stronie www.cmjordan.krakow.pl.

W drugim etapie wszystkie nadesłane prace spełniające warunki konkursowe zostaną opublikowane na fanpage'u Tatralandii w serwisie społecznościowym Facebook.pl. W dniach 24-31 maja można będzie oddawać na nie głosy - klikając przycisk "lubię to".

Prace konkursowe zostaną również ocenione przez jury, które weźmie pod uwagę następujące kryteria: poziom arystyczno-plastyczny, kreatywność, staranność, nowatorstwo, pomysłowość. Następnie, w przypadku każdej pracy, zsumowane zostaną punkty przyznane przez jurorów oraz punkty zdobyte na fanpage'u Tatralandii. Nagrodę główną zdobędzie klasa, której praca uzyska największą łączną liczbę punktów. Wyniki konkursu zostaną opublikowane najpóźniej 12 czerwca br.

Dodatkowo 12-19 czerwca pod opublikowaną na fanpage'u Tatralandii zwycięską pracą konkursową użytkownicy serwisu będą mogli zostawiać komentarze odpowiadające na pytanie: „Dlaczego wybieram Słowację?” Autor najciekawszego komentarza wygra całodzienny, podwójny bilet wstępu do Tatralandii.

Słowacja - bliska i ciekawa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także