Komunikat archiwalny

Święto dzieci z Duckie Deck!

Od soboty do dziś w krakowskim hotelu Forum odbędzie się czwarta edycja Duckie Deck Kids’ Fest. Budynek wypełni się gwarem dzieciaków, a ekipa Duckie Deck wraz z partnerami wydarzenia zadba o ich uśmiechy i dobrą zabawę. Każdy mały oraz duży gość, chcący poznać świat, będzie mógł odbyć pasjonującą przygodę z nowymi technologiami i kreatywnymi warsztatami.

Święto dzieci z Duckie Deck!
Fot. materiały prasowe

Duckie Deck od kilku lat dostarcza edukacyjną rozrywkę dzieciom i ich rodzicom. To nie tylko zabawne gry i aplikacje ale i Akademia Duckie Deck, która odwiedza dzieci w polskich miastach. Byliśmy już w kilkunastu, a przed nami jeszcze kilka nowych punktów na mapie Polski!

Czwarta edycja Kids’ Fest to zwieńczenie wiosennej trasy Akademii. Odbędzie się ona w sprawdzonym już miejscu - przestrzeniach dawnego hotelu Forum, będzie dwudniowa i wzbogacona o nowe warsztaty, nowe atrakcje i wiele dających radość aktywności.

W programie wydarzenia m.in. zajęcia z fotografii 3D, tworzenie dzieł sztuki z pomocą robotów, naukę kodowania, produkcję własnej bajki, konstruowanie drewnianych zabawek, sadzenie roślin,  budowanie rakiet, warsztaty małego elektryka, gotowanie, strzelanie do celu, drukowanie w 3D, robienie selfie z drona, joga dla dzieci, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Pełny program wydarzenia na stronie internetowej organizatora oraz na Facebooku.

Duckie Deck Kids' Fest

27 i 28 maja
Hotel Forum, ul. Marii Konopnickiej 28.

Duckie Deck Kids' Fest

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także