Komunikat archiwalny

Głosuj na Kraków w „Konkursie z klimatem”

Gmina Miejska Kraków bierze udział w „Konkursie z klimatem”, organizowanym przez firmę TAURON. Rywalizacja odbywa się między gminami z czterech województw: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Konkurs trwa do 13 sierpnia.

Głosuj na Kraków w „Konkursie z klimatem”
Fot. Paweł Krawczyk/krakow.pl

Gminy rywalizują o 20 oczyszczaczy powietrza dla żłobków i przedszkoli o łącznej wartości blisko 60 tys. zł. W plebiscycie wyłonionych zostanie pięć zwycięskich gmin, które otrzymają po cztery oczyszczacze powietrza. Kraków do konkursu zgłosił Samorządowe Przedszkole nr 17, znajdujące się przy ul. Dietla 70.

Na Kraków możesz zagłosować za pośrednictwem strony internetowej Oddychaj Powietrzem. Konkurs trwa od 15 maja do 13 sierpnia.

Uczestnicy indywidualni również mogą powalczyć o nagrody i wygrać jeden z 5400 czujników czadu. Zadanie dla mieszkańców polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem strony internetowej konkursu, poprzez:

  • udzielenie porady słownie – maksymalnie 900 znaków, wliczając w to spacje i znaki specjalne;
  • przesłanie film o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 0 sekund, w rozmiarze nie większym niż 10 MB oraz formacie mp4 lub avi;
  • lub przesłanie zdjęcia w rozmiarze nie większym niż 2 MB oraz formatach: gif, jpg, png, PDF lub docx.

Pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA