Komunikat archiwalny

Niekończąca się opowieść z aplikacją mobilną #ilovefmf

Aplikacja #ilovefmf powraca na jubileuszową odsłonę Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie! Odświeżony wygląd, kieszonkowy program 10. edycji FMF, dedykowana playlista, kolejna dawka pomysłów na zdjęcia w festiwalowym stylu, nowe wyzwania quizowe, social hub, dzięki któremu będziecie na bieżąco z wieściami ze świata FMF, a także kolejna beaconowa przygoda w ramach festiwalowej gry miejskiej. To wszystko, i wiele więcej, znajdziecie w nowej odsłonie aplikacji #ilovefmf!

Niekończąca się opowieść z aplikacją mobilną #ilovefmf
Fot. materiały prasowe / KBF

Po ubiegłorocznym sukcesie i zainteresowaniu, które przekroczyło najśmielsze oczekiwania, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie powraca z oficjalną aplikacją pozwalającą w pełni cieszyć się festiwalowymi atrakcjami. Druga edycja #ilovefmf nie tylko ułatwi uczestnictwo w urodzinowej odsłonie FMF, ale także wypełni nadchodzące dni muzyką filmową i zabierze w niezapomnianą przygodę, która dostarczy użytkownikom aplikacji wiele zabawy i …  moc nagród!

W tegorocznej edycji aplikacji znajdziecie:

  • kieszonkowy program 10. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie;
  • specjalnie skomponowaną playlistę w Spotify z utworami związanymi z tegoroczną edycją festiwalu;
  • FMF-ową fotobudkę, która pozwoli na robienie zdjęć w iście festiwalowym stylu;
  • quiz sprawdzający wiedzę na temat świata FMF;
  • grę miejską inspirowaną przygodami znanymi z "Niekończącej się opowieści";
  • Social Hub, który sprawi, że będziesz na bieżąco z FMF w mediach społecznościowych.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, konkursowe aktywności związane z FMF będą sowicie wynagradzane. Powalczcie o miejsce w FMF-owym rankingu dzięki udostępnianiu festiwalowych treści i multimediów, dzieleniu się swoją wiedzą na temat FMF i jego atrakcji oraz wypełnieniu zadań w ramach gry miejskiej rodem ze świata "Neverending Story".

Aż dziesięć osób z największą liczbą punktów może liczyć na zestawy FMF-owych upominków, a pięć pierwszych miejsc zostanie dodatkowo nagrodzonych nie tylko voucherami na karnety przyszłorocznej edycji FMF ale także zaproszeniami do term Bukovina. Rywalizacja trwa do ostatniego dnia festiwalu!

Aplikacja #ilovefmf jest całkowicie bezpłatna i dostępna w dwóch wersjach systemów operacyjnych: iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Aby ją zainstalować wystarczy pobrać ją bezpośrednio z App Store lub Google Play.

10. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się w dniach 17 - 23 maja. Pełny program Festiwalu jest dostępny na stronie internetowej: www.fmf.fm.

Pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także