Komunikat archiwalny

Stań „OKO w OKO z parkiem” i wygraj

Pasjonujesz się fotografią? Lubisz odkrywać zielone miejsca w Krakowie? Jeśli tak, stań „OKO w OKO z parkiem” i wygraj konkurs fotograficzny organizowany przez Zarząd Zieleni Miejskiej. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci voucherów do wykorzystania w sklepie Foto Plus, a podsumowaniem konkursu będzie wystawa w prestiżowej scenerii krakowskich Plant oraz wyjątkowy kalendarz. Prace można przesyłać do 31 sierpnia.

Stań „OKO w OKO z parkiem” i wygraj
Fot. ZZM

W Krakowie znajdują się aż 44 parki, ale większość z mieszkańców kojarzy jednak zaledwie kilka z nich. Planty Krakowskie, park Jordana, park Bednarskiego czy park Krakowski to parki, o których słyszał chyba każdy. A co z pozostałymi? Konkurs „OKO w OKO z parkiem” to doskonała okazja do odkrycia nowych, zielonych zakątków w naszym mieście.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie:


Kategoria I - ODKRYWCA
„Odkrywamy parki Krakowa”
Zrób zdjęcie jednego z parków wybranego w ramach każdej z sześciu grup. Można przedstawić maksymalnie dwa zdjęcia, jednego wybranego w ramach grupy parku. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 12 szt.
Więcej informacji w załączniku do regulaminu.

Kategoria II – GOSPODARZ
„Najpopularniejsze parki Krakowa”
Zrób piękne zdjęcia trzech wybranych w ramach Kategorii II - GOSPODARZ parków. Można przedstawić maksymalnie dwa zdjęcia, każdego z parków. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to sześć szt.
Więcej informacji w załączniku do regulaminu.

Kategoria III – MISTRZ fotografii parkowej
Ta kategoria to wyzwanie dla prawdziwego Mistrza. Zrób piękne zdjęcia w każdym z 44 krakowskich parków. Można przedstawić maksymalnie dwa zdjęcia, każdego z parków. Maksymalna ilość zdjęć przedstawionych w ramach kategorii to 88 szt.
Więcej informacji w załączniku do regulaminu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej.

Pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także