Komunikat archiwalny

Dźwigacze Kultury w ICE Kraków

Dwa dni wypełnione panelami, warsztatami i wykładami z udziałem specjalistów z zakresu marketingu, sponsoringu, PR i zarządzania w kulturze – to wszystko już 4 i 5 października w Krakowie podczas konferencji Dźwigacze Kultury organizowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Dźwigacze Kultury w ICE Kraków
Fot. materiały prasowe / KBF

Do udziału w wydarzeniu – KBF obchodzące w tym roku jubileusz 20-lecia działalności – zaprosiło przedstawicieli instytucji kultury, agencji eventowych i biznesu. Ideą dwudniowej konferencji jest przede wszystkim spotkanie osób zajmujących się – w różnym aspekcie i na różnym etapie - organizacją wydarzeń kulturalnych oraz wspierających ich w tym partnerów.

- Chcemy zwrócić się w stronę menedżerów, animatorów, biznesu i partnerów – ludzi, którzy zajmują się tworzeniem kultury oraz tych, którzy ją wspierają – by dzielić się z nimi swoimi doświadczeniami i zachęcić ich do zaprezentowania własnych – mówi Magdalena Łukasik, zastępca dyrektora KBF ds. marketingu.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in.: warsztaty audience development, dyskusję na temat rewitalizacji przez sztukę, panele poświęcone przemysłom kreatywnym, biznesowi w kulturze oraz idei smart city. Porozmawiamy także o trendach i przemianach w kulturze, o tym kim jest współczesny uczestnik wydarzeń kulturalnych i jak zmienia się jego postawa, o mieście jako ekosystemie kultury a także o bezpieczeństwie odbiorców i mieszkańców podczas wielkich wydarzeń. 

Pełny program konferencji oraz rejestracja na stronie internetowej: www.dzwigaczekultury.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także