Bezpłatne szkolenia w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień

Bezpieczeństwo w sieci, sposoby radzenia sobie ze stresem, trening asertywności, akademia optymizmu - to tylko niektóre tematy szkoleń profilaktycznych organizowanych w okresie wakacji przez Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie. Wszystkie warsztaty są przeznaczone dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Bezpłatne szkolenia w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień
Fot. tookapic.com

- Podczas szkoleń będziemy wzmacniać czynniki chroniące przed podejmowaniem zachowań ryzykownych z obszaru sięgania po substancje psychoaktywne wśród dzieci i młodzieży oraz uzależnień behawioralnych. Każdy uczestnik zajęć będzie miał okazję nauczyć się radzić sobie ze stresem, być asertywnym oraz wzmacniać konstruktywnie poczucie własnej wartości i chronić się przed zagrożeniami – mówią organizatorzy.  

Zajęcia adresowane do osób dorosłych pozwolą rozszerzyć wiedzę na temat profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży, na przykład używania substancji psychoaktywnych oraz zagrożeń związanych z Internetem.  

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem 12 411 41 21 wew. 115 lub drogą mailową na adres: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl.

Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie MCPU, przy ul. Rozrywka 1 w Krakowie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie www.mcpu.krakow.pl.

Zobacz także:

 

Adres:
ul. Rozrywka 1, Kraków
mapa

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: MARGERITA KRASNOWOLSKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także